Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel'ci Grafiker Dostlar

Halogen

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tuzlabilisim.net
Sevgili Dostlar;

Hepiniz benim Yanımda Corel konusunda Üstad olduğunuz kesin.Corel 12 ' yi ( ilk Defa kızgınlıktan dolayı öğrenme gereği hissettim) öğrenmeye çalışıyorum. Siz Üstadlardan bana nasıl ve hangi teknikleri kullanarak Corel ' i en hızlı bir şekilde öğrenebileceğim konusunda bana yol göstermenizi RİCA EDİYORUM . Şimdiden Hepinize Teşekkür Ederim.

Saygılarımla.

Nazmi YILMAZ​

Benzer konular

ms_karisma

Acemi Tasarımcı
selam, bende ısımm geregıı corel kulanmak ogrenmek zorunda kaldımm acemıyımm hala ): :)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Türkiyenin Büyük Grafiker topluluğu olan GRAFIKERLER.NET e hoşgeldiniz sefalar getirdiniz hepiniz.=)
Lütfen forum kurallarını okuyup onlara uyalım ve ayrıca uymayanlarıda uyaralım. Forumda iyi vakit geçirmeniz dileğimle.
İyi forumlar.
Saygılarımla...

pikasu

🌱Yeni Üye🌱
selamlar bende yeni üyelerinizden biriyim ve grafikçi olma yolunda ilerlemeye calışıyorum engin bilgilerinizden yararlanırım inşallah süper bi site bilgi alışverişlerinizde taktire şayan bende bu siteye bağımlı oldum

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
siteye hoşgeldniz arkadas coreli öğrenmek için biraz sabretmek lazım yavas yavas öğreniceksnz.anlamadığınız yer olursa sorun bizler yardımcı oluruz size kolay gelsn