Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde Altin rengi

Kurtbeyi

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaslar corelde altin renginin kodlarini ariyorum ( RGB, CMYK ) yardim ederseniz memnun olurum .
Tesekkürler

Benzer konular

murathan54

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle hayırlı sabahlar,eğer matbaa baskısı alıcaksan cmyk da altın rengi yok malesef. onun yerine bir pantone renk veya temsili bir renk verip matbaa ya not düşmelisin şu rengin olduğu yerler altın rengi ile basılacak diye... dijital baskı alıcaksanda google dan arayarak bulabilirsin.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaslar corelde altin renginin kodlarini ariyorum ( RGB, CMYK ) yardim ederseniz memnun olurum .
Tesekkürler

öncelikle hayırlı sabahlar,eğer matbaa baskısı alıcaksan cmyk da altın rengi yok malesef. onun yerine bir pantone renk veya temsili bir renk verip matbaa ya not düşmelisin şu rengin olduğu yerler altın rengi ile basılacak diye... dijital baskı alıcaksanda google dan arayarak bulabilirsin.

Forum içinde arama yaparak, istediğiniz soruna cevap bulamadıysanız konu açınız.

https://www.grafikerler.net/corelde-altin-varak-ve-gumus-varak-rengi-t48282.html

Ayrıca düzgün bir arşivleme yapılabilmesi için konunuzu ilgili alanlara açınız.

Konunuz Corel Draw Soru ve sorunlarınız adlı alana taşınmıştır.

zafografi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
murathan adlı üyenin dediği gibi eğer bu rengi cmyk olarak basılacak bir işte kullanacaksan 5. renk olarak ayrı bir film/ctp kalıp alarak ve baskı atölyesine bunu bildirerek yapman gerekiyor. Fakat altın görüntüsünü anımsatsın yeter dersen, bunu renk paletindeki gold ve sarı renklerinden renk geçişi uygulayarak yapabilirsin. Tabi bu istenilen renk hassasiyetine bağlı