Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde Export Nasil Yapmaliyim??

efems

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar corel de resmi jpg şeklinde export yaptıktan sonra resimle birlikte sayfanın kendisi de geliyor yalnızca resmi nasıl alabilirim. Bazen de exportan sonra resim boyutları çok büyük oluyor veya renkler çok değişiyor...
Export işlemini baştan sona anlatırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Benzer konular

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
export yaparken resim seçili olsun ve çıkan pencerede select object seçili olsun böylece sadece resmi seçmiş olursunuz.

leventyurt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle export edeceğin resmi veya çalışmayı seçmelisin, sonra "File > Export" (veya Ctrl+E) tıklamalı ve açılan penceredeki (ilk resim) "Selected Only" seçmeli ve "Export" tıklamalısın, daha sonra açılan penceredeki (ikinci resim) "Resolution" ne kadar yüksek olursa resminin boyutuda o denli artacaktır fakat fazla düşürürsende kalitesiz bir resim olacaktır, aynı penceredeki "Color Mode" ile kullandığın renk modunu seçmelisin ki renklerde bozulma olmasın ve "OK" tıklayarak açılan penceredeki (son resim) "Compression" ve "Smooting" ayarlarını değiştirerek resim sıkıştırma ve yumuşatma ayarlarını yapabilirsin (ben hep standart ayarı kullanırım hiç değiştirmem) son olarakta "OK" tıklayarak "Export" (dışa dosya verme) işlemini tamamlamış olursun.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
İyi Çalışmalar.

efems

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Her ikinizi de çok teşekkürler arkadaşlar...
Bilgi paylaştıkça büyürmüş
BU SİTEYİ ÇOK SEVİYORUM HER SORUNUN BİR CEVABI VAR.

mehmet altan

🌱Yeni Üye🌱
Alt Zemİn

Arkadaslar Ben Corelde HazirladiĞim Bİr Resİmde Yanlizca Resmİn Export Olmasini Yanİ Mesela O Harfİ Şeklİnde Bİr Resmİn Orta Kisminin Beyaz Olarak DeĞİl Nereye Koyarsam Altindakİ Resmİn Rengİnİ Almasini İstİyorum Bunu Nasil Yapabİlİrİm Sevgİlerİmle...

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
export yapıp psd formatında kaydedin kayıt sırasında transparent backraund seçeneğini işaretleyin.

mehmet altan

🌱Yeni Üye🌱
transparen

ben o seceneği bulamadım birde bu psd dosyasını ne ile açacağım:(

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ctrl + e ye basacaksınız orada psd var onu seçeceksiniz,
daha sonra hangi progamda açmak isterseniz onda açacaksınız

mehmet altan

🌱Yeni Üye🌱
metiallik renkler

arkadaşlar corelde metiallik renkler nasıl veriyoz sevgiler le..

Son düzenleme: