Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde Gazete Yaptım :)

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar azönce aklıma geldi ve corelde oturup yaptım 1 saatte malum gazete olunca konu bulmakta zorlanıyor insan :D bence sizde deneyin çok zevkli oluyor :D

gazetebl7.jpg

Benzer konular

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eline sağlık Kardeşim Diyarbakırlı apo işi koparmış :D

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok fazla farklı kullanılmış font var... Çerçeve içindeki yazılar çerçevelere çok yakın, ve her çerçevinin içindeki yazının çerçeveye uzaklık ölçüsü farklı.. Gazete ismi çok geride kalmış, Gazete mizampaşı yaparken, Yazıların alanlardan uzaklığı v.b... ölçülendirmeler ve tipografi çok önemlidir. Bu hususlara dikkat ederseniz daha iyi bir çalışma çıkacağından eminim, emeğinize sağlık...

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkür ederim yorumun için dikkate alıcam söylediklerini ilerde bir gün bi gazetede çalışırsam harfi harfine yerine getiririm dediklerini :D

taner67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmaların yeterli değil beni fikrim tabi ;Birde şunu merak ettim bu gazete tek sayfamı yoksa ortadan kırımlı yanı 4 sayfamı eğer ortadan kırımlı 4 yaprak bir gazete ise tamamen yalış yapmışsın çalışmanın bitimiş halini düşünüyorumda gerçek anlamda farklı olurdu.ama deneme yapman güzel sonuçda emeğe saygı çalışmalarının devamını bekliyoruz kolay gelsin.

rukiş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlıkk

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok pahalıymış 1 ytl :D

kısa yoldan başka nasıl zengin olunabilirki :D:D:D

taner abi öylesine yaptım ben ne anlarım gazete yapmaktan zaten gazete yerine gırgır dergisine benzemiş :D içeriğini okursan anlarsın zaten :D:D:D

taner67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
boş ver yine yanlış yazmışsın o zaman corelde gazete yapamadım yazmalıydın bence :)

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
GRAFXX öldürcen sen beni yaa:D:D:D:D süper olmuş abicimm (heeh) :D:D:D

hatice67626

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel de gazete dizmek çok zor diğer programlara göre çok uğraştırıyo önce corelde uğraştığın için tebrik ederim. bi kaç eleştirim var. çok fazla boş alan bırakmışsın bi de konuları ayırmak için kareler, tramlar yada çizgiler kullansan daha iyi olurmuş bence eline sağlık

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
corel de gazete dizmek çok zor diğer programlara göre çok uğraştırıyo önce corelde uğraştığın için tebrik ederim. bi kaç eleştirim var. çok fazla boş alan bırakmışsın bi de konuları ayırmak için kareler, tramlar yada çizgiler kullansan daha iyi olurmuş bence eline sağlık

Corel Draw ı iyi kullanan için hiç bir şey zor değildir.

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle şunu belirteyim gerçi en başındada belirtmiştim ama bunu yaklaşık 1 saatte felan yaptım zaten bunun 50 dakikası gazetenin içeriğindeki konuları düşünüp yazmakla geçti uğraşmadım hiç yani aklımda bi gazeteyle ilgili ne varsa onu yazdım diğer ayırımlarmış renklendirmelermiş felan hiç dikkat etmedim demek biraz uğraşsam bendende bi gazeteci olur heralde :D:D:D

hatice67626

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Corel Draw ı iyi kullanan için hiç bir şey zor değildir.

ben freehand, corel, quark, illistratör kullandım. coreli bi iş yerinde 9 ay başka hiç bi program kullanmadan kullanmak zorunda kaldım. evet corel bazı kullanımlarda güzel bi program ama gazete yapımında daha kullanışlı olanlar varken niye boşa vakit harcayalım ki. grafikersek en kısa ve kullanışlı olanı seçmemiz gerekmez mi?

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben freehand, corel, quark, illistratör kullandım. coreli bi iş yerinde 9 ay başka hiç bi program kullanmadan kullanmak zorunda kaldım. evet corel bazı kullanımlarda güzel bi program ama gazete yapımında daha kullanışlı olanlar varken niye boşa vakit harcayalım ki. grafikersek en kısa ve kullanışlı olanı seçmemiz gerekmez mi?

15 Yıldır corel kullandım. Sadece corel 3.0 kullananda pagemaker kullanmak zorunda kaldım. Corel 4.0 dan sonra başka programa gerek duymadım. Gazete de dizdim, kitapda, dergide, broşürde, kataloğda hatta fen bilimleri kitabı dahi dizdim. Bana corel yeter, Saygılarımla.

hatice67626

🏅Acemi Tasarımcı🏅
15 Yıldır corel kullandım. Sadece corel 3.0 kullananda pagemaker kullanmak zorunda kaldım. Corel 4.0 dan sonra başka programa gerek duymadım. Gazete de dizdim, kitapda, dergide, broşürde, kataloğda hatta fen bilimleri kitabı dahi dizdim. Bana corel yeter, Saygılarımla.

ben kendi fikrimi söyledim. ben corelde gazete yaptım ve diğer programlardan çok zorlandım. ama 15 yıldır bu işi yapana da bi acemi olarak çok söz söylemek bana düşmez. başarılar

ss_sena

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar burda GRAFXX öylesine bi çalışma yapmış ciddi anlamda değil sadece hobi olarak yapmış, bunu da belirtmiş gördüğünüz gibi... ciddi anlamda çalıştığında çok daha iyilerini de yapacağına inanıyorum... az zaman ayırmış olmasına rağmen yinede güzel çalışma çıkartmış :) emeğine sağlık, eline sağlık GRAFXX :):):)

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkür ederim özel insan :D (anladın sen onu):D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
GRAFXX dende böle bi gazete beklenir zaten :D:D:D
baska bise çıkmaz :D