Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde nasıl yaparım?

bakihasan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Corelde aciz kaldım. böyle çeşitli isimlerde kalbin içine sığdırmam lazım.nasıl yaparım?şimdiden teşekkür ederim.
adszrgu.png

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
çizerek yapabirsin... ya da perspektif vererek şekle göre çekip, yamultarak yapabilrsin bunun içinde kelimeleri harf harf ayırmak gerekir o da ctrl+k ile oluyor yani ben olsam öyle denerdim.
kolaygelsin

bakihasan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
belli bişey değilki sipariş geldi diyelim.Aslı ile Kerem.

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
belli bişey değilki sipariş geldi diyelim.Aslı ile Kerem.
somut birşey yoksa zaten yapmazsın ki yani bir çizgiye göre yol verme falan olurda şekle göre hazır bir işlem var mı bilmiyorum benimde başıma gelmiş buna benzer bir durum oturup tektek çizmiştim:)

ruzgardizayn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
ruzgarsdizayn.wixsite.com
Sırasıyla şöyle yapabilirsin.

• Basic Shapes
• Perfect Shapes
Hazır Kalp
• Effects
• Envelope
• Yazıyı yazdıktan sonra damlalıkla üzerine tıklıyorsun. Ok çıkıyor, onunla kalbin içine tıklıyorsun. Yazı kesik çizgi şeklinde kalbin içinde gözüküyor. Apply tıklıyorsun. Yazı kalbin şeklini alıyor.

bakihasan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
damlalıkla üzerine tıklıyorsun bölümünü anlamadım:((

bakihasan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
You did not click on an object diyor.
tekrar dene diyor.içine çizgisine falan tıkladım olmadı:((

bakihasan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim biraz uğraşır devamını getiririm.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑

bakihasan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben lazerde bu nasıl kesilir.nasıl yapıştırılır demiyorumki.korelde bilmediğim biyeri sordum.sen taş dizim nasıl olur şablon nasıl çıkar nasıl transfer olur.nasıl yapıştırılır onu soruyosun.çine gittim 1 konteynır mal aldım adamlar kaba taslak gösterdi bundan 5 yıl önce.herşeyin bi bedeli var.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
ben lazerde bu nasıl kesilir.nasıl yapıştırılır demiyorumki.korelde bilmediğim biyeri sordum.sen taş dizim nasıl olur şablon nasıl çıkar nasıl transfer olur.nasıl yapıştırılır onu soruyosun.çine gittim 1 konteynır mal aldım adamlar kaba taslak gösterdi bundan 5 yıl önce.herşeyin bi bedeli var.

bence sorulan ve istenen şeyi bir daha gözden geçirin
olayı da çarpıtmayalım, yaşananlar ortada gelinen noktada...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Murat Bey bence kendinizi boşa yormayın anlamak isteyen zaten şimdiye kadar zaten defalarca anlamıştı. Daha önce Photoshop'la ilgili verdiğim üç saniyelik bir işlemle ilgili bir cevap için "zaten sizin gibiler yüzünden grafikerlerin geliri düşüyor" denmişti gülüp geçtim ...

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Murat Bey bence kendinizi boşa yormayın anlamak isteyen zaten şimdiye kadar zaten defalarca anlamıştı. Daha önce Photoshop'la ilgili verdiğim üç saniyelik bir işlemle ilgili bir cevap için "zaten sizin gibiler yüzünden grafikerlerin geliri düşüyor" denmişti gülüp geçtim ...

haklısınız, hemde yerden göğe kadar,
bu CorelDRAW konu başlığına abone olan yada herhangi bir başlıkta olabilir;( bu başlığa bir sorun vb. vs. yazıldığında) ben, biz, onlar okunmamış konu mesajı var diye mesaj alıyoruz, işimizi gücümüzü bırakıp adı geçen soruna çözüm üretmek amacıyla foruma bağlanıyoruz. Derdimiz ne para kazanmak mı hayır!
Yardımcı olabilmek üyelerimiz, dostlarımız, arkadaşlarımız, meslektaşlarımız çözümsüz kalmasın diye....

alıpta vermeme döngüsü, nereye kadar yatsıya kadarmı?

Lütfen hassasiyet gösterilsin! (gösteren arkadaşlarıma da teşekkür ederim)

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆

• Basic Shapes
• Perfect Shapes
Hazır Kalp
• Effects
• Envelope
• Yazıyı yazdıktan sonra damlalıkla üzerine tıklıyorsun. Ok çıkıyor, onunla kalbin içine tıklıyorsun. Yazı kesik çizgi şeklinde kalbin içinde gözüküyor. Apply tıklıyorsun. Yazı kalbin şeklini alıyor.

verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim....

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑

• Basic Shapes
• Perfect Shapes
Hazır Kalp
• Effects
• Envelope

oldukça doğru bir bilgi paylaşımı tebrikler,
emek verip verip paylaştığınız içinde ayrıca teşekkürler.