Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde otomatik olarak nesnenin içinden 1 cm ayarlamak

graphicer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar benim sorunum şu:(
ben harflerin içinden 1 cm boşluk bırakarak küçük daireler çizmek istiyorum. fakan bunu elimle yaptığımda harfin her yeri aynı oranda olmuyor. bende çareyi harflere kontür atmakta buldum. fakat bu seferde harfin orjinali ince yazı karakteriyken kontür attığım için bold laşıyor. bunu kontür atmadan herhangi bir çizimin içinden belli bir oran girerek ayarlamak mümkünmü biraz acil yeni işe girdim ilk karşıma çıkan sorun bu oldu şimdiden tşk ederim.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
kontür dışında bir alternatifin yok arkadaşımbozuk olan yerleri elle düzelticeksin..

eraksa

🌟Usta Tasarımcı🌟
küçük daireler çizerek ne yapmak istiyorsunuz?

Grafik Canavarı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.niziphalkinsesi.com
manuel zor olmayacak bide bütün harfleri değilde tek harfi alsan çoğlatıp sonradan harfleri değiştirsen, harfleri yazmak daireleri ayarlamaktan daha zor ise yaptığın harfi aralarında siler yazıyı eklersin

betareklam

🌱Yeni Üye🌱
dostum bu küçük dairelerini çiz atıyorum 50 tane
1. daireyi dizmek itediğin yerin en soluna ikinci daireyi en sağına koy kalan ları ortalarında kalsın Shift+A ve Shift+E tuşlarına bas otomatik olarak dizer (tabi hepsini seçmeyi unutma ;)
(2cm lik dairen varsa 1 cm boşluk varsa 10 dairen varsa toplam alanın 30cm dir. gibi)
saygılar

Son düzenleme: