Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde sayfanın sağ ve sol kenarları nasıl eşitlenir

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba arkadaşlar corelde baskı yapacağım kağıdın hem sağ hem de sol tarafındaki boşluğun eşit olmasını istiyorum nasıl yapabilirim.yani sayfa sağda mesela iki santimetre ise sol tarafı da iki santimetre olsun baskı aralığı o şekilde olsun umarım anlatabilmişimdir.herkese iyi çalışmalar.

Benzer konular

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
istediğin ölçülerde bir dikdörtgen oluştur. üzerinde sağ tıklayıp kilitle.
bu şekilde kullanabilirsin.

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
çalışmanızı sayfya oralamanız gerekiyor. çalışmayı seçip P tuşuna basarsanız sayfanın sağ, sol, üst, ve alt kısımlaırndan eşit boşluk kalacak şekilde yerleşmiş olur. Sadece sağı-aol boşlukları eşitleme istiyorsanız (sayfaya düşey hizalama) arrange>Aling and distribute ile açacağınız pencerede hizalama şeklini seçin. align objects to listedinden edge of page yi seçin ve apply tıklayın.

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağolun arkadaşlar ben bir deniyeyim. daha sonra bir sorun çıkarsa tekrar yazarım. iyi çalışmalar.

kasapcarlos

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmanın ortalanmasını istiyorsanız arkadaşlarımızında bahsettği üzere P tuş kombinasyonunun kullanabilirsiniz.Bu seçtiğiniz objeyi çalışma sayfanıza ortlayacaktır.Ama yok ben sağda ve solda eşit payların olmasını isterseniz en mantıklısı Guide ları ve bunların yapışma özellikleriniz kullanmaktır.

C-Ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yada en güzeli temizi Arrange>Aling And Distribute yi kullanmaktır tabi farklı dosyaları farklı
yerlere yerleştirmek istersen Aling And Distribute ama tüm dosyalar tabi p ile ortalanır