Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde sürükleme yapamıyorum

e_bad

🌱Yeni Üye🌱
Herhangi bir nesne ya da yazıyı sürüklerken sürükleme boyunca kopyalama yapıyor. Daha önce de aynı problemle karşılaştım kendiliğinden düzelmişti. 2 Gündür nesneleri sol tıklayıp sürükleyemiyorum bu da çalışmalarımı zorlaştırıyor. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ilginç bir sorun klavyenizin sağlam olduğundan emin misiniz
çünkü klavyedeki boşluk bırakma tuşu basılı iken yapar corel bunu

gokhanyaka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aynısını bende de yapıyor bazen, bilgisayarı kapatıp açıyorum düzeliyor

e_bad

🌱Yeni Üye🌱
Aklıma benim de ilk olarak space tuşu geldi ama klavyeyi değiştirdim hala problemim devam ediyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tahminimce menülerden bir yere tıklamışsınız, Corel'e yeni başlayanlardanım, kurcalarken böyle bir özelliğe tıkladığımı sanıyorum, obje veya yazıyı sürüklerken sürekli kopya üretiyor, tabi bunun tam olarak nerde olduğunu şimdilik bilmiyorum, eğer çözüm bulamamışsan, Koreli kaldırıp tekrar kurun, bu şekilde hal olur diye düşünüyorum.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
Tahminimce menülerden bir yere tıklamışsınız, Corel'e yeni başlayanlardanım, kurcalarken böyle bir özelliğe tıkladığımı sanıyorum, obje veya yazıyı sürüklerken sürekli kopya üretiyor, tabi bunun tam olarak nerde olduğunu şimdilik bilmiyorum, eğer çözüm bulamamışsan, Koreli kaldırıp tekrar kurun, bu şekilde hal olur diye düşünüyorum.

eğer ki böyle bir ihtimal söz konusu ise
coreli kaldırmadan ilk ayarlarına geri çevirmek için
corel simgesini tıklarken F8 e basılı tutun çıkan uyarıyı
onaylayın corel ilk halini alacaktır