Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde yaptığım ilk kartvizit çalışmam

hayrettinx

🌱Yeni Üye🌱
krklarelidekor.jpg
burdaki derslerden öğrendiğim kadarıyla.

p_adisah

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çooooook yürümen gerek yol var. Emeğine sağlık.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmanın ortası çok boş kenarları çok dolu duruyor. Daha dengeli bir şekilde dağıtmayı denemesen...

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazıların kolay okunmasına dikkat et ;)

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Öncelikle site kuralları gereyi koyduğunuz çalışmalarda iletişim bilgilerinin olmaması gerektiğini hatırlatmak isterim daha sonra gözüme takılan şey öğrenmek ve kadarıyla kelimelerini kullanırken mesleğinize neden Grafiker yazdığınız ? Mesleğinizi Grafiker ( Öğrenci ) olarak değiştirirseniz size gelicek olan eleştirilerin acımasızlık seviyesinide etkilemiş olucaksınız.

Tüm bunları geçip çalışmaya gelirsek .. Öncelikle bu kimin kartviziti ? .. Ben bu numarayı aradığımda karşıma kim çıkıcak benim asıl muhttabım kim olucak bu telefon numarası tam olarak nerenin numarası .. Hiç bir şey belli değil .. Yaptığınız çalışma kartvizitten çok bir el ilanı sınıfında bir çalışma olmuş.. Önce kartvizit örnekleri incelemenizi tavsiye ediyorum . Kullandığınız görellere gelirsek. Ben karvizitlerde görsel kullanılmasını pek sağlıklı bulmuyorum. Tabi bu kullanılmaz anlamına gelmiyor ancak,kartvizitlerde fotograf kullanmak bana kalırsa çok iddalı.. Koyduğunuz fotograflar konunuzla alakasız olmamalı ve direk olarak yaptığınız işi anlatmalı diye düşünüyorum. Koyduğunuz ilk fotografta bir ev var ve bu eve bakınca ben sizin en yaptığınızı anlıyamıyorum.. Bunun yanı sıra 2. fotograf yeterince küçük olduğundan kendisinin bile içinde ne olduğu belli değilken birde içinde 3 tane daha küçük fotograf varki onların gözükmesi neredeyse imkansız .. Dediğim gibi biraz bütültmeyle ve bi kaç düzeltmeyle ancak başarılı bir el ilanı olabilirdi bu çalışma. Emeğinize sağlık..Kolay gelsin

hayrettinx

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler yorumlarınız için öğrenci olarak teğiştirmeyi untmıcam.