Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel'de Yazıya Renk Kuşağı Vermek

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar Selamlar,
Siteye resim yüklenmediği için dosya şeklinde göndermek zorunda kalıyoruz.
Yazının görselini ekli dosyaya yüklemişim, birazda soruyu izah etmeye çalışayım, soru şu : Yazının orta kısmı ayrı bir renk, üst ve altı kısmı ayrı bir renk yapabilir miyiz?, teşekkür eder, Allah razı olsun.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Benzer konular

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
İlle de belirtilen siteden resim yüklemeniz gerekmez. Google'da "resim yükleme siteleri" diye aratın ve herhangi birinden yine buraya resminizi yükleyebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Verdiğiniz bilgi için teşekkür ediyorum, arkadaşlar, sorum için yanıtlarınızı bekliyorum, teşekkür eder, kolay gelsin.

Sonunda resim yükleyebildik, arkadaşlar, resimde de görüldüğü gibi, Corel Draw'da buna benzer yazı yazmak istiyorum, yani, yazının orta kısmı ayrı bir renk, üst ve alt kısmı ayrı bir renk olacak, bunu nasıl yapabiliriz?, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

bilal06

🌱Yeni Üye🌱
Dolgu efektlerinden yapabilirsin

Fill / Fountain Fill ---> Advanced ---> Type Linear ı seç
Presets kısmında cylinder 1.2.... seçerek istediğin ren ve açılarıyla oynayabilirsin

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bilal bey çok teşekkür ederim, inşallah bu menülerin yerlerini bulurum, fırsat bulabilirseniz, resimli olarak siteye yerleştirebilirseniz, daha iyi olur diye düşünüyorum, tekrar teşekkür eder, Allah razı olsun.