Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

coreldraw

zeynep acar

🌱Yeni Üye🌱
siteye slm,sitede ve grafikerlikte yeniyim:>kafama takılan sorular var yardım ederseniz sevinirim,coreldeki yazı fontlarımın biçoğu aktif değil bunun çözümü nedir,ve yazı fontu indirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz,şimdiden tşkrlr.

Benzer konular

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
Buyur Arkadasım.

Kendi Font Arsivimi Sunuyorum

Umarım ihtiyacı olan arkadasların da işine yarar...

mustifontsxd4.jpg

İNDİRMEK icin TIKLA

zeynep acar

🌱Yeni Üye🌱
yazı fontu

çok tşkr ederim musti,yanlız ben daha önce bu linkten photoshop un derslerini indirmiştim ama font arşivini indiremedim,daha önce yaptığım işlemleri yapamadım bu sefer nasıl indiriceğimi tarif edersen sevinirim,sorunuma bu kadar kısa sürede cevap alıcağımı hiç düşünmemiştim gerçekten tşkrlr.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
cahit hocam Kısmayın kısa hemen :) acemyimi hem sitede hem corelde diye sölemiş ::)

zeynep arkadaşım linki Tıkla açılan pencereden Free yazan butona bas sonrada eger saniyeler geri atıyorsa bekle :) dosya boyutu küçükse ordaki çıkan harfleri download kutusunun içine yaz ve downloada bas fakat flashget gibi indirme progmraları kullanma ve ordan download edip C:/windows/Fonts Klasörüne kopyala indiridğin fontları

zeynep acar

🌱Yeni Üye🌱
yazı fontları

cahit bey açıklamanız için tşkrlr hem site için hemde yazı fontları için,sitede yeniyim niye bi siteyi kullanmayı bu kadar zorlaştırırlarki yaaaa:>ben daha önce bu linkten photoshop'un türkçe anlatımını indirdim ama o dediğiniz saniyeler musti arkadaşın gönderdiği linke girdiğimde free ye bastığımda çıkmıyo
daha önce yaptığım şeyi şimdi yapamıyorum bu linkte ve çözemedimde önce siz bi denerseniz sevinirim,şimdiden tşkrlr.

zeynep acar

🌱Yeni Üye🌱
yaptığım çalışmaları siteye nasıl koyucağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar,tşkrlr.

matri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazi fontlarini bende indiriyorum tesekkurler

corelcionur

🌱Yeni Üye🌱
yardımcı olim ben sana elimde yeterince font var

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
yaptığım çalışmaları siteye nasıl koyucağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar,tşkrlr.

dostum site kullanımının bir zorlugu yok aslında.

sadece bu alıştığınız internet sayfalarından birisi değildir. burası bir forum platformu olmakta ve bazı kurallı vardır. onun için öncelikle forum kuralları adı altında bir başlık vardır onu okumanıznı öneririm.

ikincisi ise rapid sitesinden dosya indirmek ve foruma resim yukleme konusunda gerekli ve detaylı açıklama sitede mevcut.

bunu bulmak için lütfen sitenin arama özelliğini kullanın o size gerekenleri anlatacaktır.

3. sü ise

bu bir ip ucu forum sitelerini bir kütüphane oldugunu düşünün

aradıgınız şeyleri ilgili başlıklarda arayarak bulun. bulamazzsanız ilgili başlıgıa konu acın.

yine bi sorun olursa buralardayız merak etmeyın.

kolay gelsin

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
slm onur yadrımcı olurum demişsin ama olmamışsın:)yazı fontlarına ihtiyacım var gerçekten acilen...şimdiden teşekkürler.

ya yanılmıyorsam sizde fontlar mevcut anladığım kadarıyla,
arşivinizden fontları seçin kopyalayın
bilgisayarım / c / windows / fonts klasörünün içine yapıştırın otomatik olarak tanıyacaktır zaten corel ;)

BanazOfset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
www.dafont.com

istediginiz tür ve sekilde 1000000 lerce font
zeynep hanım umarim isinize yarar siteye girin indirmek istediginiz fontu tıklayın yeterli
zaten fontları görebiliyorsunuz zevkinize göere secersiniz

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
reklam yapmak yasakmı biliyorum ama sadece sıradan bir font site'i adı vermek istiyorum baya zengin içeriği var https://www.dafont.com

zeynep acar

🌱Yeni Üye🌱
bu gece hep ben yaaaa

bu gece bana kal geldi yada kafam durdu yok indiremiyorum,4 gündür tasarım yapmaktan yoruldum heralde kafam çalışmıyo artık çok tşkr ederim smoke6 bi ara indirmeyi beceririm heralde,bu arada işi beğendirdim baskıya gidicek hatta bi iş daha aldım kartvizitini yaptığım kişiden:>yordum senide bu saatte çok teşekkürler arkadaşım.

asi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
musti bu fontlar türkçemi
ellerine sağlık

sebograph

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esyazilimbilisim.net
zynep hanım corel dravda bazı fontlar aktif değil demiştiniz ama cevap yazılmamış o sorunuza aslında o fontlar aktif ama yazdığınız yazıda türkçe karakter kullanmışsınızdır o yüzden aktif değil gibi görünüyor fontu seçtiğinizde yazı o fonta girecektir ama bazı harfler görünmez on da artık yazıyı convert ettikten sonra elle yapabilirsiniz harfi