Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Coreli Vista'da kullanabilen varmı

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ARkadaşlar Vistaya corel X3'ü kuruyorum fakat program açılırken hata veriyor.
Vista versiyonu falan olabilirmi ?

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
valla bilmiyorum ama ben vista kullanıyorum ve corel11 yüklü. hiçbi problem yaşamıyorum. corelin vista ile bi version uyumsuzluğunu duymuştum.

yani; sendeki x3 çalışmıyor olabilir ama başka herhangi birX3 çalışabilir.
akşam evde X3 kurmaya çalışayım dostum. problemsiz çalışırsa bendeki X3'ün setupunu atarım sana.

Saygılar..

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaslar corelin resmi web sitesinde vista paketi var onu yukleyince herhangi bir sorun yasamazsiniz sitede warez paylasim yasak

mert_efe

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.etiketiniz.com
arkadaşım bende 12 kurdum vistaya ilk önce sorun çıkardı sonra direx9 yükledim düzeldi, şu an problem yok çalışıyor...

arghhh

🌱Yeni Üye🌱
Ben vista da ps cs3 ve corel x3 ile ilgili problemler ev kilitlenme yaşadığım için xp ye dönmek zorunda kaldım ( bu arada pc kullanıyorum )

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
corelin önceki versiyonlarında bi sorun yok.
sadece X3ten bahsediyorum.
bi kaç çeşit X3 denedim olmadı.
ama eklenti vardır mutlaka..

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben vista kullanmıyorum, tavsiyem corel'in web sitesinden vista ile ilgili bilgileri incelemeniz. Burada gerekli bilgiler olmalı.

wolwocapo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bende vistada çalışıyorum corel x3 serisini yükledim bi sorun oluşturmadı belkim yüklemende sorun vardır.

OFRİKA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben vistada corel kullanıyorum bir sıkıntı yok çünkü vista versiyonunu kullanıyorum.ama türkçe yamaları uyduramadım vistaya. zaten üstünede düşmüyorum.sitesinden eklentileri indirdim xp ye kurdum artık sorunsuz oldu özelliklede vord den arapça yazı kopyala yapıştır olayı düzeldi arapça yazma olayı düzeldi.ama vista da olmadı belkide eklentiler ona göre değil. ne hikmetse birtek allah yazısında problem çıkartıyo demiştim .neyse yine başlatmıyımda sevgili yöneticilerimiz hemen kızar öyle şeyler konuşma burda diye..saygılar

reddes

🌱Yeni Üye🌱
13 bazen hata veriyor bazende hiç açılmıyor 14 sorunsuz

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Corel Draw x4 sorunsuz şekilde çalışıyor.. 1 5 günlük trial versiyonunu kurdum. Gayett e başarılı oldu.

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
corel x4 kullanıyorum sorunsuz çalışıyor. görünüm olarka biraz değşiklikler felan var gayet güzel hoşuma gitti uzun bir süredir çıkmasını bekliyordum x4 sonunda pcde kurulu herkese hayırlı olsun diyorum şimdiden:)

seboist_tr

🌱Yeni Üye🌱
dostlar vista da hangi program olursa olsun problem yaşıyorsanız . uygulama dosyasının bulunduğu yere gidin sağ tuşla özelliklerine girin. uyumluluk moduna bakıp xp service pack 2 yi seçin ne olursa olsun düzelir ;)

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
https://www.corel.com/akdlm/6763/downloads/trials/GraphicsSuiteX3/IE/CorelDRAWGraphicsSuiteX3.exe - CorelDrawX3 (246.54MB)
https://www.corel.com/akdlm/6763/do...elGRAPHICSSUITE/X3/patches/CGSX3HotPatch1.exe - CGSX3HotPatch1.exe (15.5MB)
https://www.corel.com/akdlm/6763/downloads/CorelDRAW/CorelGRAPHICSSUITE/X3/patches/CGSX3SP1.msp - CGSX3SP1.msp (28.1MB)
https://www.corel.com/akdlm/6763/downloads/CorelDRAW/CorelGRAPHICSSUITE/X3/patches/CGSX3SP2.msp - CGSX3SP2.msp (40.7MB)
Sifre: proble_m

arkadaşlar aynı sıkıntıyı çekenler için koyuyorum. Ben şu an kullanabiliyorum.Warez bir paylaşım değildir hepsi corelin kendi, sitesindendir.
Aktifleştirmeyle ilgili bir dosya var ayrıyetten.

lordumlord

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben corolx3 kullanyorum herhangi forum sayfasindan indirdim fakat bende orjinal vista var bi problem yasamadim