Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel'in iguna'sında bir cizim hatasımı var?

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
4356.jpg

Arkadaşlar.. bayadır dikkatimi çekiyor şu corel X3 açılırken çıkan İguana yada kertenkele her nasıl bi canlıysa ellerinin ciziminde bi gariplik yokmu.. baya bi araştırdım bu şekilde bi el ayak olan bir hayvana rastlamadım hadi onu geçtim bi parmak ve bi elgibi bişi olsun olsunda bunların mirror şeklinde olması gerekmezmi.. doğadaki tüm canlıların bu şeklide...

sol eldeki Baş parmak sağda ise Sağ eldeki başparmakta solda olmazmı? :worried:

Benzer konular

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Vallahi bi espri varsa bile decoder gerekli çözmeye... Bende yılların firması Corel'e yanlış yapmışlar diyemiyom ama.. gözümede batıp duruyor.. X4'e geçcem vallahi.. :)

graficator

🏅Acemi Tasarımcı🏅
x4 te balon var. ama doğru haklısın bukalemunun ayağı ters olmuş.

salih_kent

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet garip... nasıl yakaladın ya :) tebrikler, bi grafikerden beklenen dikkat bu olmalı işte :)

ERKUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ama bu arada rengarenk bukelemun'a iguana demeyelim grafikerist arkadaşlar

ozdamar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
akvaryumcuda görmüştüm bukelemun'un gözünün biri öne bakarken diğeri arkalara bakabiliyor renklerini değiştirmesi zaten belli. belki ayaklarınıda ters çevirebiliyordur
onu anlatmak istemiş olabilirler

özlemgüleç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
akvaryumcuda görmüştüm bukelemun'un gözünün biri öne bakarken diğeri arkalara bakabiliyor renklerini değiştirmesi zaten belli. belki ayaklarınıda ters çevirebiliyordur
onu anlatmak istemiş olabilirler

bukalemunun ayaklarını ters cevırebılme gıbı bır ozellıgı yok bu canlı hakkında baya bır arastırma yapmıstım onceden
dıger arkadasın dedıgı gıbı sanırım espırı mahıyetınde yaptılar gozden kacan bır hata olamaz

Dertsiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
4356.jpg

Arkadaşlar.. bayadır dikkatimi çekiyor şu corel X3 açılırken çıkan İguana yada kertenkele her nasıl bi canlıysa ellerinin ciziminde bi gariplik yokmu.. baya bi araştırdım bu şekilde bi el ayak olan bir hayvana rastlamadım hadi onu geçtim bi parmak ve bi elgibi bişi olsun olsunda bunların mirror şeklinde olması gerekmezmi.. doğadaki tüm canlıların bu şeklide...

sol eldeki Baş parmak sağda ise Sağ eldeki başparmakta solda olmazmı? :worried:

hiçbir gariplik yok. Burada verilmek istenen bir mesaj var
Dikkat ederseniz bukalemunun kuyruğu corel çizimi şeklinde

yani adamlar demek istiyor ki "Gerçekçi Çizim"

bukalemun corel sayfasını yırtarak gerçekliğe fırlıyor
sayfanın kenarlarına dikkat edin yırtılmış

buradaki mesaj " Çizim o kadar gerçekçi ki sayfadan fırlayıp çıkacak sanırsın"

eller meselesine gelince burada da bir gariplik yok nedeni ise
bu bir corel çizimi bunu corel de bır TIK ile ters çevirip normal
hale getirebiliriz. Biraz "Sür Realist" bir yaklaşım

"gerçekleri göründüğünden farklı aktarma" olayı
bence hepsi bu

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Da Vinci'nin şifresini geçti bu yorum tebrikler..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ozaman son yoruma bakarak bukalemuna bile gerek yoktu. Bir nokta koyarlardı ve... :) Siz hayal edin bu noktadan neler yapılır.

Bana pek geçerli bir teori gibi gelmedi bu... :D

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
hiçbir gariplik yok. Burada verilmek istenen bir mesaj var
Dikkat ederseniz bukalemunun kuyruğu corel çizimi şeklinde

yani adamlar demek istiyor ki "Gerçekçi Çizim"

bukalemun corel sayfasını yırtarak gerçekliğe fırlıyor
sayfanın kenarlarına dikkat edin yırtılmış

buradaki mesaj " Çizim o kadar gerçekçi ki sayfadan fırlayıp çıkacak sanırsın"

eller meselesine gelince burada da bir gariplik yok nedeni ise
bu bir corel çizimi bunu corel de bır TIK ile ters çevirip normal
hale getirebiliriz. Biraz "Sür Realist" bir yaklaşım

"gerçekleri göründüğünden farklı aktarma" olayı
bence hepsi bu

Yok artık Lebron James... bence yanlış bi çözümleme olmuş...

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
O iguana değil bukalemun.:smile:

baby-chameleon.jpg

Ters oluşu da bazı şeyleri aşmışlık olabilir.

Yada unutkan bir grafikerin eseri. :rofl:

infostorm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yok artık Lebron James... bence yanlış bi çözümleme olmuş...

Lebron James...

Lebron Raymone James, (d. 30 Aralık 1984), şu anda NBA'in Cleveland Cavaliers takımında oynamakta olan Amerikan profesyonel basketbolcu. 18 yaşındayken, 2003 NBA Draftı'nda Cavaliers tarafından seçildi.

Henüz NBA'de oynamaya başlamadan, Nike firması ile 90 milyon dolarlık bir ayakkabı kontratı imzaladı. Ardından da, NBA'de birçok "en iyi genç oyuncu" rekoru kırdı. İlk yılında, NBA Yılın Çaylağı Ödülü'nü kazandı ve bu sezonu takip eden üç sezonda da All-Star'a ve NBA'in en iyi takımına seçildi. Takımı Cavaliers'ın 2006 ve 2007 sezonlarında art arda iki kez playoff'a kalmasında önemli rol oynamıştır. 2007 playofflarında, takımı Cavaliers, 1992'den beri ilk kez Doğu Konferans Finali'ne ve tarihinde ilk kez de NBA Finalleri'ne çıkmıştır.2008 Yılında da NBA de takımını doğu finaline taşımıştır.

James, 2004 yılında Atina'da bronz madalya kazanmış olan Amerika Birleşik Devletleri Millî Basketbol Takımının bir üyesidir.2008 Pekin Olimpiyatlarında altın madalya kazanan Amerika Birleşik Devletleri Millî Basketbol Takımı]]nın kadrosunda da yer almıştır.Ayrıca 2006 sezonunda NBA En Değerli Oyuncu Ödülü oylamasında ikinci olmuştur.All-star 2008'de de MVP (En Degerli Oyuncu) ödülünü almayı başarmıştır.All Star 2006'da da MVP olmuştur.Bu arada 2008 sezonunda 30 sayı 7 asist 7 ribaund ortalamsını geçen 3. oyuncu olmuştur.

konuyla alakasını anlayamadım da...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Lebron James...

Lebron Raymone James, (d. 30 Aralık 1984), şu anda NBA'in Cleveland Cavaliers takımında oynamakta olan Amerikan profesyonel basketbolcu. 18 yaşındayken, 2003 NBA Draftı'nda Cavaliers tarafından seçildi.

Henüz NBA'de oynamaya başlamadan, Nike firması ile 90 milyon dolarlık bir ayakkabı kontratı imzaladı. Ardından da, NBA'de birçok "en iyi genç oyuncu" rekoru kırdı. İlk yılında, NBA Yılın Çaylağı Ödülü'nü kazandı ve bu sezonu takip eden üç sezonda da All-Star'a ve NBA'in en iyi takımına seçildi. Takımı Cavaliers'ın 2006 ve 2007 sezonlarında art arda iki kez playoff'a kalmasında önemli rol oynamıştır. 2007 playofflarında, takımı Cavaliers, 1992'den beri ilk kez Doğu Konferans Finali'ne ve tarihinde ilk kez de NBA Finalleri'ne çıkmıştır.2008 Yılında da NBA de takımını doğu finaline taşımıştır.

James, 2004 yılında Atina'da bronz madalya kazanmış olan Amerika Birleşik Devletleri Millî Basketbol Takımının bir üyesidir.2008 Pekin Olimpiyatlarında altın madalya kazanan Amerika Birleşik Devletleri Millî Basketbol Takımı]]nın kadrosunda da yer almıştır.Ayrıca 2006 sezonunda NBA En Değerli Oyuncu Ödülü oylamasında ikinci olmuştur.All-star 2008'de de MVP (En Degerli Oyuncu) ödülünü almayı başarmıştır.All Star 2006'da da MVP olmuştur.Bu arada 2008 sezonunda 30 sayı 7 asist 7 ribaund ortalamsını geçen 3. oyuncu olmuştur.

madem anlaymadın neden özgeçmiş yazıyorsun anlamadığın bişey varsa sorarsın yada birazcık mouse ve klavye hareketiyle google a "Yok artık Lebron James" yazarsın anlamış olursun...

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Lebron James...

Zaten öz geçmişini yazarak konuyla alakasını anlamışsın.. "yok artık" dedirten bir kariyer.. ve konuya yapılan yorumlarda "yok artık" dedirtmiş... :smile:

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
bobelsdale03kq7.jpg

İyi niyetli bile davranmışlar :D