Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CountryMan

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışma belki gözünüzü bir yerden ısırabilir.Kendimden çaldım.Farklılık olsun istedim...

countryzq9.jpg

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Alt taraf hoşuma gitti benim üst kısımdaki duvar pek çarpıcı değil .. Resimdeki kimdir ? ...

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben.Eski bir çalışmamdan esinlenerek kendime yaptım.

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
walla güsel olmus tebrik ediyorum

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
bi dengezislik var yaa kafam karıştı :D ne alt taraf üst tarafa ait ne üst taraf alt tarafa iki ayrı parça gibi olmuş o at resmi hiç olmamış sonra orda :D ama senin foto iyimiş şapka gözlük ve küpe üçlüsü sağlam bi imaj çizmiş ayrıca o fotoyuda kim çekti bilmiom :D tebrik ederim kendilerini marifetliymiş

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ablam çekti fotoyu.Resim öğretmenliğinden mezun (her ne kadar resim öğretmenliği yapmasada) fotoğraf tutkunu kendisi.Yarı profesyonel diyebilirim. Alt ve üst tarafın kopukluğunun sebebi sanırım en alttaki yeşil turkuaz degredeli hat.Tonlamasını ayarlıyamadığımı itiraf ediyorum.

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
ablam çekti fotoyu.Resim öğretmenliğinden mezun (her ne kadar resim öğretmenliği yapmasada) fotoğraf tutkunu kendisi.Yarı profesyonel diyebilirim. Alt ve üst tarafın kopukluğunun sebebi sanırım en alttaki yeşil turkuaz degredeli hat.Tonlamasını ayarlıyamadığımı itiraf ediyorum.

orda degrade mi var :)) gözümden kaçmış ben orayı tek renk sanıyordum :lol: