Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

crea oyun ilanı

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
picture2zs7.png

yorumlarınızı merak ediyorumm

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
sımdı burda neye bkıcaz senın acından ben onu anlamadım pek cunku ordakı assasian creedin hazır resımlerınden diger resımlerde hazır uyum acısından cok guzel sadece bunu dıyebılırım cunku baska bısey yok bence elinize saglık

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sımdı burda neye bkıcaz senın acından ben onu anlamadım pek cunku ordakı assasian creedin hazır resımlerınden diger resımlerde hazır uyum acısından cok guzel sadece bunu dıyebılırım cunku baska bısey yok bence elinize saglık
ordaki resimlere verilen efektler, yazı karakterleri, punto ayarları, renk uyumları denge vs.. gökten inmedi. Bunlara bakabilirsin benim açımdan mesela :wink:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence genel düzen güzel...Sadece ufak bir öneri;

Oyun Kahramanı olan arkadaşı dış hatlarından dekupe edip lamba cininin lambadan çıkması gibi monitörden çıkarabilirdiniz...Klasik bir uygulamadır grafik nazarında ancak insanların dikaktini çekiyor ve çok beğeniyorlar :) Hatta monitörden fırlayan canavarlara bakıp "woouuu , lenn gördün müüüü?? , ooaaahoouu " gibi ilginç sesler çıkartıp kendini mozart sanan çılgın kurbağalara dönüyorlar.

İntel logosunuda biraz daha yukarı almak lazım , kahramanın üstüne gelmesin bence.Tam sağ üst iyi olurdu...

Bunlar olsa tam olacakmış...Ozaman ben bişey göremedimde demezdiler :)

İyi çalışmalar diliyorum...

Son düzenleme:

rebellions

🌱Yeni Üye🌱
yazıların aralarını biraz daha açarsanız çok çok daha güzel olabilir ama bu şekildede genel olarak çok güzel olmuş emegine sağlık.

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence genel düzen güzel...Sadece ufak bir öneri;

Oyun Kahramanı olan arkadaşı dış hatlarından dekupe edip lamba cininin lambadan çıkması gibi monitörden çıkarabilirdiniz...Klasik bir uygulamadır grafik nazarında ancak insanların dikaktini çekiyor ve çok beğeniyorlar :) Hatta monitörden fırlayan canavarlara bakıp woouuu , lenn gördün müüüü?? gibi ilginç sesler çıkartıp kendini mozart sanan çılgın kurbağalara dönüyorlar.

İntel logosunuda biraz daha yukarı almak lazım , kahramanın üstüne gelmesin bence.Tam sağ üst iyi olurdu...

Bunlar olsa tam olacakmış...Ozaman ben bişey göremedimde demezdiler :)

İyi çalışmalar diliyorum...

teşekkür ederim yorum için.. arkadaş grafiği çiçekleri böcekleri eklemek sanıyo sanırım bozmak istemedim daha fazla :) ama unutmayalım hazır resim kullanılmaz tasarımda resimleri kendimiz çizicez bundan sonra :angel: