Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Crystal Jet

kerrigan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dijital Baskı makinası alacağız. Biz Roland SP 300 düşünüyorduk tedarikçi firma bize Crystal Jet'i de önerdi. Biz bu makina ile canvasa reprodüksiyon tablo da basmayı düşünüyoruz. Seiko SPT 255_12pl kafa var. 6 renk C/Y/M/K/LC/LM... Bu makina ile yeterli kalitede canvas tablo baskı yapabilirmiyiz?

Bu makiayı kullananlar makinadan memnunlar mı? Ne tür dertleri var, bakımı çok emek istiyor mu? Ben Akdeniz bölgesindeyim, yazları sıcak ve nemli, kışları ılık ve nemli bir iklimimiz var. Makina için nasıl bir ortam sağlamalıyım?

Özellikleri aşşağıda:

1000seriesdetail.jpg

Benzer konular

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
mrb.

Makine piyasada eski ama marka iyi lanse edilememisti 2 yıldıl saglam bir disbiritoru var. servis konusunda asla problem yaşamassın. ben makineyi gordum. şimdi o modeli daha da gelistirdiler kalın mazlemeye baskı yapabiliyor. altı renk ve 12 pl. olması rolandı yakalaması demek. temizliği ve bakımları nı ihmal etmediginiz sürece makine güzel artıları var.

handsamwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer bu makina hakkında bilgi almak istiyosanız bilgi verebilirim.Fiyat konusunda yardımcı olabilirim.Alttaki linke tıklayarak iletişime geçin lütfen.Ben doğu size bu konuda yardımcı olabilirim.

kerrigan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlgin için teşekkürler zlatka. Daha önce dijital baskı ihtiyacımızı başka reklamcılardan sağlıyorduk. Dolayısıyla dijital baskı makinası kullanmışlığımız yok. Crystal Jet bakım ve temizliğini örneğin roland ile karşılaştırısak ne gibi farklar var?

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
mrb.
makine öncelikle uzak doğu. roland ile kıyaslayamassın roland her zaman bir adım öndedir. ama bu makineninde artıları var.

öncelikle 6 kafa 6 renk olması. ara renkleri ve ten rengini ara renklerde daha iyi alabilirsin. baskı hızı iyi. sub tank ısıtması var bu sistem yeni cıktı çogu uzakdoğu makinelerde yok.
ek olarak makineyi alıcağın firma çok sağlam servis konusunda asla sorun yaşamassın. müşteriyi hiçbir şekilde mağdur etmez.

temizlik konusunda kafalar temizleme bölümüne getirim boya akıtacaksın temizleme çubuğu ile silip kafaları kapatıyorsun. cok bi zorluğu yok. gelen servis zaten sana gerekli eğitimi vericektir. bende de roland var ben se senin aldığın makineden düşünüyorum aslında bu makinenin yeni modeli çıktı tabla yaptılar forex ve plexiye direk basabiliyor. istersen birde o modelini değerlendir.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın Zlatka, bu Crystal Jet makinesinin fiyatı ne kadardır? Bu konuda bilgilendirebilir misiniz?, teşekkür ediyroum.

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
mrb.

Az önce bayii ile görüştüm. 180 cm.lik. 12 pl. seiko kafa. fiyatı 18,000 $
Kalın malzemeye baskı yapan modeli forex plexi vb. 20,000 $

Baskı kalitesi roland ile bire bir. 6 renk. makine. bu fiyatlarda pazarlıkda payıda var.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok teşekkür ediyoruz, 180 cm'liğin aşağısında olanlar var mı?, yada en ufak ebatları ne kadardır?, tekrar teşekkür eder, saygılar sunuyoruz.

serhat antalya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de aynı firmanın 320 cm makinası var. mükemmel baskı yapıyor. ayrıca antalya baskı makinaları için en ideal şehirdir. nem oranı yüksek çünkü.

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir dönem furya oldu ve Kuzey Afrikaya ve Orta doğuya 10 larca crystal jet satıldı vebu kurulan crystaljetlerin %80 i 3 ay sonunda döküldüler çöp oldular . 12 pl kafa solvent için yeterli değil .Canvasa reprodüksiyon tablo yapmayı düşünüyorsanız HP,Epson markalarını inceleyin özellikle inkjet su bazlı makinaları incelemenizi tavsiye ederim. Düşündügünüz solvent tabanlı markalar özellikle tablolarda koku yaparak kapalı ortamın kirlenmesine yol açacaklardır...

Özellikle Turizm bölgesinde yatırım yapacaklar .. Solventin ve eco solventin kirleticiligi konusunda 2 kere düşünmeli UV ve su bazlı makinalara yönelmeliler.Avrupalı Turistler bu konuda oldukça bilinçli. 2 kuruş para kazanayım derken eldekindende olmayın...

nadas81

🌱Yeni Üye🌱
SPT 255 12pl yazılmış.farklı pikolitreli bir modeli var mı yoksa tamamı 12pl mi ?

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
Arkadaşlar Bursada FOLPA reklam İle irtibata geçerseniz teknikteki arkadaşlardan daha detaylı bilgi alabilirsiniz..

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
Makineler solvent. roland baskı kalitesinde ve yeni gelen bir modeli ile malzeme üstüne direk baskı yapabiliyor makinalar forex pleksi vs.

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
Arkadaşım makinanın teknik özelliklerini tam yazarmısın. nasıl bir makina kullandığını bilelim.
bu kadar çok bildiğine göre teknik özeliklerinide sayarsın heralde.
kanımca bu işin erbabısın. :D Deneyimlerinden faydalanmak lazım ..

optimusPrm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Serhat bey bu makinayı bukadar överken ki Antalya gibi sıcak ve nemli bir yerde güzel baskı çıkarttığını söylüyor, baskıcı_16 makinayı yerden yere vuruyor. baskıcı_16 sorun belkide makina kullanımından çıkıyor olabilir. Bi ikinci konuda sayın zlatka'nın söylediğinede katılıyorum. Makinanın tam olarak teknik detaylarını yazarsan sevinirim baskıcı_16. Bende dijital baskı makinası almak istiyorum ama tam olarak karar veremedim. Crystal jet'i kastamonuda gördüm ve baskısı gerçektende çok güzeldi. Sizce almalımıyım 180cm lik crystaljet?