Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CS3 çalışmayan klavye kısayolları...

msergek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam arkadaşlar...

bir arkadaşıma yardım için ajansına gittim. çalışmaya başladım ancak CS3 te birçok klavye kısayolu çalışmıyor.

Yeniden yükledim, regedit'ten temizledim, edit ayarlarını kontrol ettim, klavye shortcuts'ları resetledim, bilgisayarın yeniden dil ayarlarını kontrol ettim. Ama genede olmadı.

Ctrl+C çalışıyor, Ctrl+S çalışmıyor, Ctrl+D, çalışmıyor, Ctrl+J çalışmıyor inanılmaz sıkıntı verdi. Çözüm hakkında önerisi olan varsa sevinirim.

Son düzenleme:

Benzer konular

msergek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kimsenin bilgisi yok mu arkadaşlar. o kadar araştırdım bir çözüm bulamadım. farklı cd den kuruyorum aynı sorun, format attım gene aynı sorun, klavye değiştirdim gene aynı sorun..

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Lisans sorunu olabilir..
Kaydetmez Orjinal program değilse..

Eğer lisans sorunu değilse, cs sürümlerinde klavye kısayollarını kendin ayarlayabilirsin..

msergek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
lisanslı da o hatayı yaptı. dvd sorunludur dedim, lisansız kurdum ama sorun devam etmekte. çalışma esnasında çok sinir bozucu. tuş atama yapmıyor maalesef. en sonunda board'u değiştrecem

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
lisanslı da o hatayı yaptı. dvd sorunludur dedim, lisansız kurdum ama sorun devam etmekte. çalışma esnasında çok sinir bozucu. tuş atama yapmıyor maalesef. en sonunda board'u değiştrecem

Programında sorun var bence..
Kısayollar çalışmasa bile keyboard Shorts'ten değiştirebilmen gerekiyor..