Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ctrl+z :((

meryemköroğlu

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba...corel 12 kullanıyorum..Corelde ancak 5 kez geri alabiliyorum..Biri ayarları karıştrıp yanlışlıkla değiştirmiş..Her ayara baktım ama bir türlü CTRL+Z ayarlarının nereden değişeceğini bulamadım..Bilen var mı arkadaşlar..??

Benzer konular

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Tool / Options / Workspace sekmesini artıya (+) basarak genişlet, general sekmesine tıkla, sağda değerler göreceksin. Undo Level altında regular ve birmap değerleri var.
Onalrı yükseltmelisin. Bende Regular 20, bitmap 2. Ama çok fazla yüksletmeni tavsiye etmem, bilgisayarı kasabilir, zira hafızaya alıyor, kayıtta tutuyor yaptığın işlemleri.

Kolay gelsin.

meryemköroğlu

🌱Yeni Üye🌱
Erkal yardımın için teşekkür ederim ama bu değerler zaten bende de aynı..altındaki kutucuklarla ilgili olabilir mi acaba??Bu değerlerin altındaki 6 tane kutucukların 2 tanesi işaretli bende..

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
değerlerin onda erkal beydede aynı olması sorununuzun bu olmadığını göstermezki :)

20 olan kısım(regular) ctrl+z yani geri alma sayısıdır, erkal beye bu yeterlidir belki açıkçası bendede öyle ama sizde daha fazla ctrl+z durumu oluyor demek ki:)

100 yapın 50 yapın zararı yok nede olsa :)

meryemköroğlu

🌱Yeni Üye🌱
zaten sorunun içeriğide bu grafishop ..değer 20 yazmasına rağmen 5 den fazla geri almıyor..

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
pencereyi printsc. yapıp yükleyebilirmisin ?

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Denemek için bahsettiğiniz kutucukları işaretledim, ama değişen birşey yok, 20 defa geri alabiliyorum. Sizin sorununuzun kaynağı başka bişeymi acaba?

meryemköroğlu

🌱Yeni Üye🌱
sanırım :(( coreli tekrar yükledim yine aynı..çıkamadım işin içinden..Bu arada grafishop son söylediğini anlayamadım???

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
dedimki printscreen yapıp yani ekranın resmini çekip yükleyebilir misin ? daha iyi anlarız o zaman sorunu...

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
corel açılırken sürekli
f8 ee basın birde öyle deneyin bakalım ??

musdi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mshekim.com
Undo level değişikliklerini yaptıktan sonra document'e girip yaptığınız değişiklikleri save edip etmediğinizi yazmamışsınız. Eğer save yapmadı iseniz yaptığınız değişiklik kaydedilmeği için, bir önceki ayar geçerli olacaktır.

İyi çalışmalar...

meryemköroğlu

🌱Yeni Üye🌱
Musdi evet haklısın oldu sonunda :)) bütün ayarlar zaten aynıydı hiç değiştirmemiştim ama sorun save kısmının aktif olmamasıymış..sorun çözüldü..Herkese teşekkürler