Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cunda Zeytinyağı Kurumsal Kimlik

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hazırladığım kurumsal kimliğin bir kaç parçasını sizlerle paylaşmak istedim...

kurumsalcopycopyiw4.jpg

Son düzenleme:

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
çok beğendim ellerine sağlık... tek takıldığım nokta kartvizitte ismin altındaki dalı daha flu yaparsan göze o kadar batmaz sanırım...

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
tebrik ediyorum son derece şık,zarif ve başarılı bir çalışma.elinize sağlık.:alkis:

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel bi çalışma eline sağlık

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
çok hoş bravo :alkis::p

BASARILAR

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
mevcut malzeme ıle neler yapılabılecegını gosteren guzel bır ornek.. Ellerıne saglık..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kullanmış olduğunuz yapraklarda zeytin yaprağı amacını taşımadıysanız çalışma harika görünüyor. Fakat yapraklara bakınca zeytin yaprağından öte defne yaprağını andırdığını da söylemeden geçemeyeceğim.

♾️Grafik Gurusu♾️
çok özür dileyerek bir ekleme daha yapmak istiyorum... kartvizitteki dalı ve ünvanın arasını biraz açarsan iyi olur çok birbirine yapışmış...

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Malzemeler mevcutmu bilmiyoruz? Sadece gördügümüzü değerlendiriyoruz? Belkide bundan sonra çalişma eklerken, çalışma aşamalarımızdan bahsetmek doğru olabilir?
Benim gözlemim, bazi üyeler gerçekten eleştiri istiyor. Bazilari ise eleştireden hoşlanmiyor sadece sergilemek istiyor. Bu detayi belirtmek mi gerek ne? Ben gene konuyu böldüm. Yeni bir sayfada tartişabiliriz belki....

grafiks

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok şık emeğinize sağlık

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle hepinize beğenileriniz için teşekkür ederim.Malzemelerin mevcut olmasını pek anlayamadım.Ama logo tasarımı da bana aittir.Yaprak zeytin yaprağı değildir:)Çalışma aşamaları öncelikle logo tasarımı sonra kurumun renklerini belirlemek ve bu renkleri tüm kimlikte kullanma ile başlıyor...Kartvizitteki dal evet biraz büyük ve görünürlülüğü fazla farkındayım.İşimi tabiiki buraya sergilemek için koymadım öyle bir isteğim olsaydı zaten bunun için siteler mevcut.Sizlerle paylaşmaktan eleştirilerinizi okumaktan zevk alacağım için işimi buraya ekledim...Hepinize tekrar teşekkürler:)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
yapraklar konusunda volkan beye katılıyorum. iş çok güzel gürünüyor ama beni tek endişelendiren antetli kağıt. o antetli kağıtta yazan bir metni faks çektiklerinde acaba karşı tarafa nasıl çıkar.

♾️Grafik Gurusu♾️
yapraklar konusunda volkan beye katılıyorum. iş çok güzel gürünüyor ama beni tek endişelendiren antetli kağıt. o antetli kağıtta yazan bir metni faks çektiklerinde acaba karşı tarafa nasıl çıkar.

yazdıklarınıza katılıyorum fakat bu tür çalışmalarda genelde iki çeşit antetli yapılıyor... faks için sadece logonun olduğu başlıklı kağıtlar... belki arkadaşımızın da böyle bir çalışması olacaktır diye düşünüyorum...

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.Antetli kağıt faxda kullanılmayacaktır.Ayrıca fax ve bildiri kağıdı hazırlanmıştır...

pele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben pele olarak gerçekten çok beğendim...

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışmalar
kartvizite isimve ünvanı biraz daha yukarı kaydır
ve iletişim bölümünde bence tel. önce yazmalısın adres devamında bulunmalı

iyi çalışmalar...