Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CVLK logom yorumlarınızı bekliyor

mhcivelek

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar selam logom hakkında yorumlarınızı bekliyorum saygılar...

Benzer konular

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Aleykumselam :)
çok güzel duruyor,
ortadaki kıvrımı, birazdaha fotoğraf makinasının objektifine benzetirseniz,
daha uygun olur bence.
İyi çalışmalar... mhcivelek

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş :) made in Turkiye yerine Turkey yaz istersen =) daha uygun olur...
emegine sağlık başarılar:)

MKU

🌱Yeni Üye🌱
Güzel olmuş eline sağlık da namasteee'nin dediği gibi kıvrımı birazdaha objektife benzetebilirsen daha dikkat çekici olur diye düşünüyorum.Başarılar.

MagiC_She58

🏆Pro Tasarımcı🏆
ÇOK ŞIK Bİ LOGO OLMUŞ..BEGENDM.:)tebrk ediorm ama tek bişeye takıldm herşey ingilizce türkiye türkce:Dturkey yazman lasımdı :D

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Açık söylemek gerekirse benim hoşuma gitmedi.Kullanılan spiral Corel'in hazır eklentisi.Onu daha gerçekçi yapabilirdiniz.Yazı karekteri biraz kaba duruyor.Daha estetik bir karekter kullanmalısınız.Bir önceki arkadaşımın dediği gibi Made in Türkiye yazısına bende takıldım.Sonuçta logonuz sizi yansıtacağı için daha şık bir çalışma yapabilirsiniz.

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
made in türkiye yazısı bana göre doğru turkey kelimesinin ingilizce de hindi anlamı taşıdığını düşünürsek doğru olanı yapmışsınız. ancak logo olayı biraz daha sade olmalı diye düşününüyorum. üç parçadan oluşan bir logo ki iki tanesi logo type ve uzun yazılar logo için
logo daha kısa yazı ve sembollerden oluşmalı algılama olayı çok çabuk olmalı bunu otobanda bir bilboard da olduğunu farz edin hızla geçen bir araçtan bakan kişinin aklında hangisi kalacak

mhcivelek

🌱Yeni Üye🌱
arkadailar herkese yorumlarından dolayı önceleikle teşekkür ederim fotoğraf yazacaktım ingilizce olsun yabancı turistler için düşündüm türkiye yazdım ingilizcede hindi olduğundan dolayı ve dünyada artık turkiye yazmalı bence ben böyle düşünüyorum saygılarımı sunarım sağolun

minerva00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hortkulukavcisi.com
Turistleri düşünmüşsünüz iyi hoş ama önce Türkçe ondan sonra herhangi bir dil olmalı, dilimizden bu kadar çabuk taviz vermesek keşke. Zaten tüm tabelalar yabancı isimlerden oluşuyor.. Yazık değil mi bu güzelim dilimize..

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben pek logoya benzetemedim. kelimeler birbirinden çok ayrık. cvlk ne photographyi sence herkes anlarmı.ayrıca o ortadaki simgeyi ben fotoğrafçılıkla bağdaşlaşıramadım. iyi çalışmalar

mhcivelek

🌱Yeni Üye🌱
sayın minerva00 doğru söylüyorsunuz bu konuda daha dikkatli olacağım ilginize teşekkürler