Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dairesel Cisim Denemesi

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Her türlü yorum ve eleştiriye açığım.

cark.gif

ark.gif

Benzer konular

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Bence bize bunu neyle çizdiğini de söylemelisin.
Sonuçta 3d bir programla çizmişsen sen bişey yapmamışsın gibi bir yorum alabilirsin.

Eğer 3d harici bir programla çizdiysen ışığı oldukca güzel yansıtmışsın. Ellerine sağlık.

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence bize bunu neyle çizdiğini de söylemelisin.
Sonuçta 3d bir programla çizmişsen sen bişey yapmamışsın gibi bir yorum alabilirsin.

Eğer 3d harici bir programla çizdiysen ışığı oldukca güzel yansıtmışsın. Ellerine sağlık.

CorelDRAW ile çizdim.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eğer profilinde yaş 13 yerine 23 falan yazsaydı "ne alaka?bu ne?ee bumudur?" türünden bi mesaj yazabilirdim zira corel drawdaki tool araçlarıyla çizilmiş bir çizim..lakin 13 yaşında yeni yeni bişeyler yapmaya başlamış bir kardeşimiz için bence olumlu bir çalışma =) coreldense illustrator üzerinde durursan ilerde senin için çok daha faydalı olur..

sevgiler..

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Eğer profilinde yaş 13 yerine 23 falan yazsaydı "ne alaka?bu ne?ee bumudur?" türünden bi mesaj yazabilirdim zira corel drawdaki tool araçlarıyla çizilmiş bir çizim..lakin 13 yaşında yeni yeni bişeyler yapmaya başlamış bir kardeşimiz için bence olumlu bir çalışma =) coreldense illustrator üzerinde durursan ilerde senin için çok daha faydalı olur..

sevgiler..

Teşekkürler.