Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dar Sokak Logo

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
darzt4.jpg

canlı müzik yapan cafe ve bar için hazırladığım logo

Benzer konular

filipiti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben çok beğendim özellikle bardak figürü ve içinden çıkan notalar çok hoş duruyor
başarılarının devamını dilerim...

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmanın bıraktığı ilk intiba çok olumlu.Yalnız bardak şeklinin ve CAFE-BAR yazısının çok köşeli, sivri font olmaları, Dar Sokak yazı fontu ile uyum konusunda bir sıkıntı oluşturabilir.Üstelik bir de Dar Sokak yazısının altında bir düz çizgi kullanılmış.
Özetle bardaktan çıkan notalar çok hoş bir fikir ama Dar Sokak yazı fontu için farklı alternatifler üretebilirsiniz.
Kolay gelsin.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Logonunun görsel bütünlüğünü beğendim ancak cok renksiz ve ölü renk sarı kullanmıssınız bence kırmızı yaparsan şarap havasıda vermiş olursun notalarlada ortama uygun düşüyor zaten.. Font a gelince cafe-bar kısmının espası üstekine yakın olucak şekilde başka font deneyebilirsin eline sağlık.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Aynen tüm yorumlara katılıyorum.
1. Notalar şarap rengi bordo ve çok az daha büyük.
2. Cafe- Bar yazısının fontu çok sivrilmiş. en çok o dikkat çekiyor.
ama bence de çok uygun güzel bir logo olmuş. Başarılar

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
amacına uygun gayet şık bi tasarım olmuş tebrik ederim...

p@p@tya

🌱Yeni Üye🌱
cok sevımlı ve ılgı cekıcı olmus sarılar bıraz soluk gercekten ama guzel kendıını gosterıyor basarıların devamı dılıyorum :)

dsgnr24

🌱Yeni Üye🌱
süper:) bayılıorum böle yaratıcı çalışmalara. alışılagelmiş çalışmalardan diil. tebrik ederim:)

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sade çalışmalar herzaman ilgimi çekmiştir ve sizin çalışmanızda onlardan birisi başarılarınızın devamını diliyorum.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Alttaki çizgi ve 'Cafe Bar' arasındaki nokta gereksiz ayrıntılar.
Gözün kadeh ve logoda olmasını engelliyor.
Ellerinize sağlık.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanın bıraktığı ilk intiba çok olumlu.Yalnız bardak şeklinin ve CAFE-BAR yazısının çok köşeli, sivri font olmaları, Dar Sokak yazı fontu ile uyum konusunda bir sıkıntı oluşturabilir.Üstelik bir de Dar Sokak yazısının altında bir düz çizgi kullanılmış.
Özetle bardaktan çıkan notalar çok hoş bir fikir ama Dar Sokak yazı fontu için farklı alternatifler üretebilirsiniz.
Kolay gelsin.

Bu yorumu dikkate almanızı öneririm...

Siz notaların bardaktan çıkmasıyla canlı müziği sembolize etmişsiniz, ancak akla ilk gelen, hafiften sarhoş olan insanların kulağına gelen her sesin müzik sesi gibi olduğu yönünde....Alkol-Müzik ilişkisi...

ayrıca kadehteki sarı renk müziği destekler nitelikte olmuş, birayı değil.

Arkadaşlarımında dediği gibi, estetik açıdan biraktığı ilk izlenim güzel , ancak font sıkıntıları ve gereksiz görseller işi bozmuş biraz...Ellerinize sağlık...

Saygılar...