Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Demiral Uluslararası Nakliyat

zengibar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı bekliyorum...
afis10ty6.jpg

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
fikir güzel... fakat logo biraz sönük kalmış. küçük oynamalarla daha çarpıcı hale gelebilir.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Herşey tamamda adam sanki düşünüyomuş gibi geldi bana. hani bu malları nasıl dağıtıcam, yada nasıl yollucam gibi kalmış.
Daha farklı, akılda kalıcı, gülümseyen bir fotoğraf olsa idi daha iyi olurdu.
Emeğine sağlık.

MaVuRcAn

🌱Yeni Üye🌱
bence herşeyiyle MÜKEMMEL ellerine saglık....

Prohibitive

🏅Acemi Tasarımcı🏅
transparanlığı oldukça iyi fakat sanki sol alttaki dünya çizimi farklı renklendirilmeye ihtiyacı var gibi.yada proplemi siyahtan açığa giden kesişme noktasından biraz daha koyu olan yere götürmek diyebilirm.Oldukça başarılı arkadaşım tebrik ederim.

Prohibitive

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi biraz daha dikkatli baktım da admın etrafındaki iletişim çizgileri daha iyi dağıtılmalı.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
logo biraz daha ön plana çıkarılsa mükemmel bir çalışma olacak

spec

🌱Yeni Üye🌱
Avrupa'ya çalışan bir firmaya Amerika kıtası ile afiş yapman hatalı olmuş bence.
Karayolu taşımacılığı yapmasına rağmen daha çok denizyolu taşımacılığı afişi gibi duruyor.
Renk secimin çok yanlış, slogan sönük ve hatalı , ayrıca firmanın logosunu da yeniden çizmelisin.
Bir de nakliye firmaları genelde araç görmek isterler bu gibi çalışmalarda, yani sen harita ile birşey anlatamazsın onlara, tır resmi kullanman daha mantıklı. Unutmadan Mack falan değil Volvo, İveco falan kullan. :)

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
avrupa'ya çalışan bir firmaya amerika kıtası ile afiş yapman hatalı olmuş bence.
Karayolu taşımacılığı yapmasına rağmen daha çok denizyolu taşımacılığı afişi gibi duruyor.
Renk secimin çok yanlış, slogan sönük ve hatalı , ayrıca firmanın logosunu da yeniden çizmelisin.
Bir de nakliye firmaları genelde araç görmek isterler bu gibi çalışmalarda, yani sen harita ile birşey anlatamazsın onlara, tır resmi kullanman daha mantıklı. Unutmadan mack falan değil volvo, iveco falan kullan. :)

yukarıdaki fikirlere tamamıyle katılıyorum,ancak çalışma için biraz daha özen gösterilirse çok daha güzel olur

zengibar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu çalışma onaylandı Ayrıca çalışma grafiker müşterinin kabulüne göre iş yapmaz grafiker yapar müşter ona güvenerek okeyler Ama yinede yorumlar için sağolun