Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

denemelerim Hasır Pastanesi, Tolga Bayan Kuaför

tikomir

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekürler...

pastane.jpg

kuafr.jpg

Son düzenleme:

yy84

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel çalışma olmuş tebrik ederim.Sadece kendinizi ödüllendirin yazısında drop shadow fazla gelmiş gibi duruyor..

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Pastanesi yazısı çizginin hemen üzerine geldiği için iyi olmMIŞ. Çizgiyi aşağı veya yukarı hareket ettirerek yazının altında veya üstünde olmasını sağlamayı denemelisin bence. İkincisi 1984 te beri yazısını kutunun içine yazman pek hoşuma gitmedi ve yeri de orası değil gibi. Ayrıca fontu da el yazısı fontlarından biri olursa daha estetik ve anlamlı duracağı görüşündeyim. Bunun dışında resimler, çerçeveleri, gölgelendirmeler gayet güzel.

mdgaziler

🌱Yeni Üye🌱
bence arka plan çok boş gibi. birde ortadaki çizgi iki farklı yerin reklamı gibi göstermiş. ben grafieker değilim sadece alıcı gözü ile baktım.

iyi çalışmalar....

MuratKa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önceLikLe eLine sağLık.
pastahanesi yazını daha beLirgin yapabiLirsin...
1984 ten beri yazısını kutu icerisinden cıkartırsan daha güzel olur farklı bi efekt uyguLaya bilirsin
kendinizi ödüLLendirin yazısının drop shadowu fazla verilmiş yazıyı kaybetmiş ve arka planı deiştirmen Lazım cok sönük duruyo