Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deneyimli Grafiker / Webmaster (İstanbul Avrupa Tam Zamanlı)(Portfolyo İçerde)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unicorn Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.unicorndesignstudio.com
Merhaba. İstanbul Avrupa yakası bahçelievlerde ikamet ediyorum. Tam zamanlı iş arıyorum.

Bildiğim programlar ve dereceleri aşağıdaki tabloda mevcut.

Portfolyo (Web Sitesi Arayüz Tasarımları)

10362865
10362866

Portfolyo (Reklam Tasarımları)

10362867
10362868
10369512

Reklam ve web arayüzlerinden çok çok daha basit olan kurumsal kimlik yada dizgi gibi işler konusunda portfolyo ekleme gereği hissetmedim.

Matbaa sürecine hakimimdir her işi ilk adımından baskısına kadar takip edebilirim. Mac yada PC ayırt etmem ama tercihim her zaman PC'dir.

4 yıl medyada 2 yıl eğitim sektöründe birçok projede bulundum. Masaüstü yayıncılık alanında da her bilgiye sahibim. Ayrıca web tasarım bilgisine sahibim. Php ve mysql pop3 smtp aphache sistemlerine yabancı değilim. Arayüzleri sorunsuz slice ve divler ile projeye geçirebilirim. Ancak ben bir web programcı değilim. Acemi bir web tasarımcıdan ötede profesyonel birinden gerideyim fakat basit tasarımlar oluşturmam.

Ayrıca ileri düzeyde pc ve pc donanım bilgisine sahibim.

Çalışacağım şirketin her bakımdan düzenli olmasını beklerim. Şirketimin beklentilerini fazlası ile karşılarım. Ücret beklentim 3 hanelerin üstündedir.

Maaş + SGK + Yemek + Yol

Saygılarımla.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

pronsa

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

02122725357 nolu telefondan Arif Altınkese ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

feraya

🌱Yeni Üye🌱
Türkiye'nin en köklü halkla ilişkiler şirketlerinden biri olan kurumumuz için web konusunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. CV'nizi ve çalışmalarınızdan örnekleri feraya@e-kolay.net adresine gönderir misiniz.

Teşekkürler

feraya@e-kolay.net

netajansreklam

🌱Yeni Üye🌱
Anlayamadıgım Şu bu cv daha öncedende burada imiş yeniden ana sayfaya gelmiş ve cevap yazdıgımız halde iş aramasına ramen cv mailimize düşmemiş ya bu sahte ilan yada yada yani bi iş var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...