Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deneysel çalışmalarımdan biri Zero 2900

zero2900

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.linuxse.org
Deneme amaçlı yaptığım bir çalışma görüş ve eleştrilerinizi bekliyorum :tongueout: yanlış bir bölüme konu açtıysam özür dilerim. :angel:

Zero2900_by_zero2900.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Peki bu dijital sanat mıdır? Yoksa hazır efekt programları bir kaç brush ile yapılmış kendinizi deneme amaçlı bir çalışmamı?

Lütfen konuları doğru başlıklar altında açınız!

Moderatör tarafında düzenlendi:

umut33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
EMEĞİNE SAĞLIK...
valla arkadaşım ben şahsım adına konuşuyorum.
böyle çalışmalardan ben hiç bir şey anlamıyorum.. yaklaşık 13 yıldır reklam sektöründeyim
ama gerçekten bu tür çalışmalar hoşuma gitmiyor.

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hazır brushlarla yapılan şeylerde açıkçası fazla emek aramak da başarılı olduğunu söylemek açıkçası bana abes geliyor..

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaş deneme amaçlı yapmış bence çok fazla da insafsızlık yapmamak lazım. Ben genel olarak çalışmayı başarılı bulduğumu ifade edeyim. Bazı hazır brushlar kullanmış olabilir, ortaya bir kompozisyon koymuş olması bile bence bir başlangıç oluşturacaktır arkadaş için. Daha sonraki çalışmalarının çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaş deneme amaçlı yapmış bence çok fazla da insafsızlık yapmamak lazım. Ben genel olarak çalışmayı başarılı bulduğumu ifade edeyim. Bazı hazır brushlar kullanmış olabilir, ortaya bir kompozisyon koymuş olması bile bence bir başlangıç oluşturacaktır arkadaş için. Daha sonraki çalışmalarının çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Dediğiniz konu eğer dijital sanat kategorisinde açılmışsa yukarıdaki yorumumu sıkılmadan tekrar etmekten asla erinmem...

Benim yukarıda yazdığımı anlamadan, çalışmaya bakarak neyin emek harcanarak hazırlandığını anlamadan, bu şekilde; tasarımcı kişileri ezercesine "insafsızlık yapmamak lazım" diyebilmeniz için öncelik ile bu meslekten anlayıp anlamadığınızı ortaya koyabilmenizi isterdim.

İnsafsızlık yapmamak lazım...

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Dediğiniz konu eğer dijital sanat kategorisinde açılmışsa yukarıdaki yorumumu sıkılmadan tekrar etmekten asla erinmem...

Benim yukarıda yazdığımı anlamadan, çalışmaya bakarak neyin emek harcanarak hazırlandığını anlamadan, bu şekilde; tasarımcı kişileri ezercesine "insafsızlık yapmamak lazım" diyebilmeniz için öncelik ile bu meslekten anlayıp anlamadığınızı ortaya koyabilmenizi isterdim.

İnsafsızlık yapmamak lazım...

Sizin yazdığınız yorumda ben bir insafsızlık değil yol göstericilik görüyorum. Ama sizden sonra yorum yapan arkadaşların yorumlarını bir okursanız size değil de onlara yazılmış olduğumu görürsünüz. Bir de bu öfkeyi anlayamıyorum ben. Size kasıtlı birşey yazmış olabileceğim zannına nasıl katılırsınız? Ben sizden alıntı yaparak birşeyler yazmadım ki sizin yaptığınız gibi. Sizin söylediklerinize muhalif birşeyler de ifade etmedim. Siz şimdi konuyu başka yere açın dediniz de ben hayır açılması gereken yer burası mı dedim? Siz dijital sanat dediniz de ben hayır dijital sanat değil mi dedim?
Meslekten anlayıp anlamamama gelince? Benim grafiker olmadığım meslek bölümünden anlaşılıyor. Ben bu işi bir hobi olarak yapıyorum. Birşeyler üretmek hoşuma gittiği için yapıyorum. Ben sizinle anlayıp anlamama konusunda da bir yarışa girmiş değilim ki? Ha siz grafiker olmayanlar yorum yapmasın o zaman diyorsanız bunu forum kurallarına koyun ben de buna göre hareket edeyim. Keşke özel mesaj yetkim olsaydı da bunları böyle uluorta yazmak zorunda kalmasaydım.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Sizin yazdığınız yorumda ben bir insafsızlık değil yol göstericilik görüyorum. Ama sizden sonra yorum yapan arkadaşların yorumlarını bir okursanız size değil de onlara yazılmış olduğumu görürsünüz. Bir de bu öfkeyi anlayamıyorum ben. Size kasıtlı birşey yazmış olabileceğim zannına nasıl katılırsınız? Ben sizden alıntı yaparak birşeyler yazmadım ki sizin yaptığınız gibi. Sizin söylediklerinize muhalif birşeyler de ifade etmedim. Siz şimdi konuyu başka yere açın dediniz de ben hayır açılması gereken yer burası mı dedim? Siz dijital sanat dediniz de ben hayır dijital sanat değil mi dedim?
Meslekten anlayıp anlamamama gelince? Benim grafiker olmadığım meslek bölümünden anlaşılıyor. Ben bu işi bir hobi olarak yapıyorum. Birşeyler üretmek hoşuma gittiği için yapıyorum. Ben sizinle anlayıp anlamama konusunda da bir yarışa girmiş değilim ki? Ha siz grafiker olmayanlar yorum yapmasın o zaman diyorsanız bunu forum kurallarına koyun ben de buna göre hareket edeyim. Keşke özel mesaj yetkim olsaydı da bunları böyle uluorta yazmak zorunda kalmasaydım.

Alıntı konusu; diğer üyenin yorumunu da almadığınız düşünülür ise sizin yorumunuzu çalışmaya yapıaln tüm yorumlar ile ilgili olarak ortaya yapılmış olarak görmek dışında farklı bir alternatifim olabilir mi?

Elbette ki yorum yapma hakkınız var. Fakat yorumunuzu yaparken kelimelere dikkat etmezseniz gerçek tasarımcı olan kişileri üzer ya da ajite ederek onları rahatsız ederseniz onlar da size tepkilerini gösterecekleri gerçeğini de unutmamanız gerekmektedir.

Özel mesaj konusuna gelince... Özel mesaj konusu forumda açıklanmıştır. Eğer özel mesaj yazmak istiyorsanız ya ücretli üye olacak ya da forumdaki diğer üyeler adına sizin de diğer paylaşım yapan insanların paylaştıkları dosyalar, dersler, makaleler gibi bir şeyleri paylaşarak üyeliğinizi Arı Üye'lik mertebesine yükselterek bu hakkı alabilirsiniz.

Bu konuda forumumuz tüm üyeleri düşünerek, insanların bir birine daha yararlı olması gerektiği ilkesini misyon edinmiş ve bu konuda bir takım uygulamalar ile yönlendirmeyi amaçlamış uygulamalarımızdan her hangibirisi yapmayarak özel mesaj hakkını dile getiriyorsanız söylenebilecek pek bir laf kalmıyor.

Bu arada forumda bulunmanız kimseyi rahatsız etmemektedir. Yukarıdaki mesajınız alıntı yapılmadan ortaya yazılmış bir fikir olduğu için şahsım adına da cevaplama gerekliliği hissetmiş ve bunun karşısında düşüncelerimi size ifade etmeye çalışmış olmak hem mesleğimize hem de tüm üyelere ne kadar saygı ile yaklaştığımızın bir göstergesi olduğunun kanaatindeyim.

53hacker89

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süper oolmuş..

kardeş o 3D yazı yazmayı nerdn öğrendin..
kaynak gönderirmisin..

Teşekkürler..