Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deprem Afiş Çalışmam Öylesine...

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir arkadaşa yardımcı olmak amacıyla yaptığım afiş çalışması 50x70 cm

hb3lq.jpg
[/IMG]

Benzer konular

tnrhbk37

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.thgrafik.com
Yazıları daha sade yapabilirdin birde film şeridi tam olmamış düzeltirsen daha güzel olcağını söyliyebilirim :)

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
o el yardım isteyen bi el değil de sanki başka boyuttan çıkmış bi eli andırıyo yazılarda pek uygun gibi gözükmüyor kusura bakma :) ama ben böyle gördüm ama yine de emeğine sağlık

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
o el yardım isteyen bi el değil de sanki başka boyuttan çıkmış bi eli andırıyo yazılarda pek uygun gibi gözükmüyor kusura bakma :) ama ben böyle gördüm ama yine de emeğine sağlık

teşekkür ederim yorumunuz için ne deseniz haklısınız zira bu çalışma özenilmiş bir çalışma değil sadece karşı tarafa bu tarz bir afiş çalışması için fikir vermesi açısından yapılmış bir çalışma ;)

yaakamoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
içim ürperdi resme bakınca ..... el fikri müthiş bence....... yazılar üstünde sadece biraz daha oynama yaparsın, olay tamamdır........ acizane fikrim : )

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
içim ürperdi resme bakınca ..... el fikri müthiş bence....... yazılar üstünde sadece biraz daha oynama yaparsın, olay tamamdır........ acizane fikrim : )

Güzel bir bakış açısı yorumunuz için teşekkür ederim ana fikri tam kavrayan birisisiniz ;)

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
fikir güzel geliştirilebilir yazıların değişmesi gerekir. el üzerinde oynama yapılması da lazım diğer arkadaşın dediği gibi başka bir boyuttan çıkıyor bu el renk uyumsuzlukları var eline sağlık...

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
fikir güzel geliştirilebilir yazıların değişmesi gerekir. el üzerinde oynama yapılması da lazım diğer arkadaşın dediği gibi başka bir boyuttan çıkıyor bu el renk uyumsuzlukları var eline sağlık...

eyvallah kardeşim önerin için teşekkür ederim ;)

vedatorhan

🌱Yeni Üye🌱
Abi sizi tebrik ediyorum ya, ben böyle bişey yapmayı hayal bile edemem. Nasıl beceriyosunuz inan anlamıyorum, helal olsun.

vedatorhan

🌱Yeni Üye🌱
Şimdi üstad, beceriksiz birinin gördüğü şeyle ilgili kıyas ederek "çok iyi değil ama yine de güzel" demesi hadsizlik olur. Tevazu yok, neyse o.