Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

derfish - varolmayan bir balık firması :)

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
slm arkadaşlar, derviş adında bi arkadaşım için can sıkıntısından yaptığım ve sadece photoshop kullandığım bi website çalışması, daha sonra web için editleyip, html haline getirdik. yapımı yaklaşık yarım saat kadar sürdü.Yazılarda aklıma geleni yazdım o yüzden, yazılara fazla bişi demeyin :rofl: :D

Yorumlarınızı bekliyorum...

1719Resim_1.jpg

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Çalışmanızın yapım saatinden çok içi bizi ilgilendiriyor.Hızlı olmanız çok iyi ama bir de o hıza içeriğide ,görselliği de katarsanız daha iyi çalışmalar çıkarırsınız.Derecelendirmek gerekseydi 5/10 verirdim.

Ortadaki resimin bulunduğu alana shadow vermişsiniz ortada çıkıntı gibi durmuş.Logo çok küçük kalmış.Son olarakta deniz efektini geliştirirseniz daha güzel olacaktır.

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmuş semih şık bir tasarım :)

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
Çalışmanızın yapım saatinden çok içi bizi ilgilendiriyor.Hızlı olmanız çok iyi ama bir de o hıza içeriğide ,görselliği de katarsanız daha iyi çalışmalar çıkarırsınız.Derecelendirmek gerekseydi 5/10 verirdim.

Ortadaki resimin bulunduğu alana shadow vermişsiniz ortada çıkıntı gibi durmuş.Logo çok küçük kalmış.Son olarakta deniz efektini geliştirirseniz daha güzel olacaktır.

tavsiye için teşekkürler. ama ziyaretçi görsellikten çok içerikle ilgilenir. serbest bir çalışma olunca görselliği fazla önemsemedim ama gerçek kurumsal iş olsaydı daha ciddi ve iyi bir iş çıkarırdım...

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık sadece ve güzel olmuş

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bencede logo küçük kalmış birde efectlerdeki ufak sorunlar çözülürse fena değil güsel bir çalışma olmuş emeğine sağlık.

brkylmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.burakyilmaz.com.tr
ortadaki imaj ile sağ taraftakinin arası cok acık ve tabi ki sagladki imaj ile tepedeki balıkcıklı imajın arası
o alanların dolması ya da yakınlaştırılması daha derli toplu gosterir
ve alttaki deniz efektine ya geliştir ya da terk et gibi sert bi çıkış bile yapılabilir :)
boş zamanını bu şekilde değerlendirmen ise takdire şayan tabi ki.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
o ufacık effect sorunlarını yazsan daha iyi yardımın dokunurdu...
efect derken deniz efectinden bassettim biraz daha belirginleşebilirdi weya efect werilmese daha iyi dururdu gibi.
Kolay gelsin:wink:

mcxxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım sade ve şık olmuş ancak isim harikaymış çok güldüm:D

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
öncelikle eline sağlık, sadece yapıcı bazı notlar eklemek istedim...

- bu tip çalışmalarda, canlılığı sağlamak için güzel ve yine sade bir background kullanmanızı tavsiye ederdim...

- ayrıca en alttaki çizgisel dalgalar bence itici, daha güzel hale getirilebilir... fakat yine sade olmasında fayda var...

- üst sağdaki balıklar olmasa bence tasarım daha güzel olabilir :)

şimdi gelelim asıl eleştirime, madem ziyaretçi sadece içerikle ilgileniyor o zaman neden kasıyoruz yok böyle ucu kıvrılsın, rengarenk balıklar olsun falan diye. ziyaretçi içeriğin aynı zamanda nasıl sunulduğuyla da ilgilenir, tasarımın güzelliği, insan üzerindeki etkisi sitedeki ürünün satışında birebir öne çıkacaktır.

ayrıca madem önemsemediğin öylesine yaptığın bir iş, neden burada yayınlıyorsun, yani temel amaç nedir? benim anladığım insanların işlerini burada yayınlamasının sebebi, tavsiye alıp kendini geliştirmek, aynı zamanda belki bir başkalarına birşeyler katmak, fakat senin tutumundan şahsen ben hiçbir şey anlayamadım...