Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dergi, gazete, kitap ve katalog çalışması yapılır - Türkiye Geneli

guntasarim

🌱Yeni Üye🌱
dergi, gazete, kitap ve katalog çalışması yapılır

Program/Seviye: işleri pdf teslim edeceğim için kullandığım proğramın önemli olacağını sanmıyorum. 21 senelik quarkxpres kullanıcısıyım, gerektiği yerde indizayn da kullanabiliyorum tabiki yan destek program olarak adobe photoshop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: 15 yıldır antalya highlife ve antalya life dergilerinin tasarımı, ıhlamur dergisi (özel hastane), antalya times gazetesi (4 dilde ayrı ayrı tabloid) antalya, ısparta emniyet müdürlüğünün dergileri ve birçok ismini sayamadığım dergiler bunun dışında akşam akdeniz gazetesi, habertürk gazetesi..
yabancı dilde de dergi ve gazete çalışmaları çok yaptım.

İşle ilgili açıklama: evimde online çalışıyorum dergi, katalog konuların tesliminden son 3 iş günü iş teslim garantim vardır.
haftalık gazetelerin ertesi gün teslimini yapabilirim. iş işi getirir mantığıyla hareket ederim fiyatta fazla üzmem :)

E-posta: guntasarim@gmail.com

Telefon: 0532 376 50 72

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.