Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dergi içi reklam sayfalarım

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
39875861hq2.jpg
cvvbf4.jpg
aaeanr8.jpg

by_macintosh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım bu çalışmaların baskıda sorun çıkarabilir çünkü resimler düşük çözünürlükte görülüyo, ayrıca son çalışmada ciddi dekupe hataları görüyorum, yazım hatalarıda mevcut >birey' de< değil birey'de yazılır, telefon numaralarının önüne kodlarını koymalısın. Veee firma logosunu en üstte koymamaya dikkat et. Sevgiler

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamam düzeltirim teşekkürler

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
telefon kodlarını koymuştum ama yaptığım firma istemedi çıkarmak zorunda kaldım. diğerlerinide düzeltirim teşekkürler yorumun için.

ahmetsxfile

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Birinci ilanda telefon numarlarının yazıldığı font oturmamış ilana, yırtılma efektinin çözünürlüğü biraz düşük... Kompozisyon güzel

İkinci çalışmada ki Kolaj çalışmasında resim sol alt ve sağ üst köşeki, kolajdan fırlamış gibi duruyor.Onun haricinde sade ve hoş bir tasarım olmuş. Fakat komposizyon yok, yani eğitimi anlatmıyor belki birey dershanesinin yerine birinci çalışmadaki öğrenci öğretmen resmini koyabilirsin.

Üçüncü çalşmada tuğlaların olduğu yer gerçektende baskıda çok canın sıkar dekupajı rahatsız edici duruyor. Kompozisyonu çok hoş olmuş ama görsel öğelerinde problemlerin var onları halledebilirsen eğer Kompozisyon yönünden 3. çalışmanı yollamanı öneririm...

Kolay gelsin

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşkkürler eleştirin için düzeltmeleri yapıcam ;)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
1 çalışmadaki birey dershanesi resmini acaip bi efektle oraya koymuşsun ya o hiç olmamış orda bişeyin bişeyine su katmışsın yani:D orayı değiştirsen diğer örneklern en iyisi bu olur diğerlerie gelince en sondaki dikkat çekiyor aslında ama onda mizanpajı oturtamamışsın tamamen yazıları ve resimleri ortalamayı dene birde decupe sorunu oldukça ciddi 2 çalışman gayet güzel ama çok soluk bu nedenle kaybolup gidiyor vasat tasarımlar ama geliştirirsen çok ii olabilirler

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınızı dikkate aldım sağolun ;)