Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dergi ilanı çalışmam

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilanbn2rw7.jpg

henüz eskiz aşamasında, yorumlarınızı bekliyorum..

YÖNETİM:Çalışmalarınızı RGB olarak gönderin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk ben söylim alttaki görseli zemine iyi yedirememişsin layer mask kullanımında hata var, ortadaki görsel de pek parlak gelmedi bana eskiz maden değiştir gitsin ve yazılarda alanlara göre orantısızlık görüyorum.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk ben söylim alttaki görseli zemine iyi yedirememişsin layer mask kullanımında hata var, ortadaki görsel de pek parlak gelmedi bana eskiz maden değiştir gitsin ve yazılarda alanlara göre orantısızlık görüyorum.

o görseller değişecek inci resimleri ve ortadaki inci kolye... bu yüzden çok uğraşmadım... adresteki orantısızlık konusunda haklısın biraz sola kaçmış :)

matri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
degerini biliyoruz da, saga kacmis..

fakat kullandigin materyaller ve fikirin olmus bence.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
degerini biliyoruz da, saga kacmis..

fakat kullandigin materyaller ve fikirin olmus bence.

:) yok onu ben bilerek sağa koydum, adreside sağdan blok yaptım son halinde ama tabi siz onu görmediniz... teşekkürederim yorumunuz için..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Değişiklikleri görelim ondan sonra yorumumuzu yapalım... Çalışmanın son halini görmek isterim. Ayrıca bu firma hayal ürünümüdür ? Web siteleride online değil...

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Değişiklikleri görelim ondan sonra yorumumuzu yapalım... Çalışmanın son halini görmek isterim. Ayrıca bu firma hayal ürünümüdür ? Web siteleride online değil...

:) evet hayal ürünü aslında firmanın adı başka ben adresi ve firma adını değiştirerek foruma gönderdim.. çalıştığım ajans baskısı bitmemiş işlerin firma isimlerini forumlara taşımama karşı.. en uygun zamanda çalışmamı göndericem...

gasiha

🌱Yeni Üye🌱
maks kullanımlarına biraz dikkat etmelisin..Yazı karakterin uymuş, güzel duruyor.