Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dergi kapağım yorumlar lütfen....

irfarslan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir okul dergisi kapağı
zVBF2.jpg

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Baya eksiklikler göze çarpıyor.
Derginin ait olduğu yıl, ait olduğu ay, kaçıncı sayı olduğu vs yazılmalıydı.
Ayrıca Logo( dergi ismi) neredeyse sayfanın ortasına gelmiş gibi duruyor.
Ben derim ki konsepti tekrar gözden geçirin. Çiçeğin çocuklarla aralarında mesafe olmadığı halde çocukların boyundan yüksek olması çok sırıtıyor. En azından çocuklar ile arasına mesafe koyarak bu problemi aşabilirsiniz.
Emeğinize sağlık.

gRafİkEr AdAyI1

🌱Yeni Üye🌱
yaptığınız çalışma gayet güzel fakat çocukların olduğu bölüm karenin diğer yönlerine göre soluk olmuş sanırım..renk kontrastları birbirine uymuyo gibi..

irfarslan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk arkadaşlar

yorumlarınızda çok haklısınız... ancak biz grafikerler gözüyle dünya maalesef müşterilerin bakış açısıyla aynı gözükmüyor... logonun biraz büyük olması çiçeğin büyük konseptle orantılanması tamamen benim fikrim yıllardır müşterimi tanımam ve nelerin gözüne hoş gözükeceğini bilmemden kaynaklanmaktadır sonuçta sanat insan içindir tezine uyarak onu memnun edebilecek çalışmalar yapmam lazım diye düşünüyorum...bu arada müşteri çok beğendi baskıya girecek baskıya gireceği dönemde kapağa mutlaka yazılacaktır...

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
nihat baysal ve grafiker adayı arkadaşa katılıyorum... düzeltilmesi gereken yerler düzeltildiği takdirde müşteride memnun kalacaktır kanaatindeyim...