Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi konusunda deneyimli yaratıcı freelance grafiker.. - Türkiye Geneli

erkntncl

🌱Yeni Üye🌱
Dergi konusunda deneyimli yaratıcı freelance grafiker..

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Uzun soluklu (Devamlı)bir proje için yayınımızı hazırlamaya yardımcı olabilecek,Tercihen ingilizce bilen ,dergi ve matbaa konusunda deneyimli uygun fiyatla yaratıcı tasarımlar yapabilecek bir arkadaş ihtiyacımız var.

E-posta: erkntncl@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba Erkan Tuncel
Hocam işler açılmış sanırım. Beraber yaptığımız işler ne olacak onları merak ediyorum. 5-6 tane sana taslak çalışması yaptım. Sayfalar çalıştık. Acil dedin yaptık. Yarın mail atcam dedin yaptık, yolladık sana. Sonra ne oldu 5 kuruş ödemedin. Arada Ünal abi var diye bişey de demedik. Telefonlara da cevap vermiyosun. Hiç olmazsa başka grafikerlerin hakkını yeme. Kimseye tavsiye etmiyorum bu şahsı. 1500 tl ödemedikçe Hakkımı da helal etmiyorum sana.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım sen de akıllı ol her işe atlama ya da kendini ona göre garantiye al sölediklerine bakılırsa sen iş için kapora bile almamışsın

filizgrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapora almadan işe başlamayalım arkadaşlar, bende aynı hataya düştüm turkuaz medya hasan kaya diye birisi tarafından tekirdağda yeri, dikkat edelim:(

mssahin88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
filiz hanım aynı hatayı bende yaşadım beni hatırlarsınız yediz ofsetten

mssahin88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yok ben ayrıldım yediz ofsetten de sozde hasan beyle çalısacaktım bende
ismim sait

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım sen de akıllı ol her işe atlama ya da kendini ona göre garantiye al sölediklerine bakılırsa sen iş için kapora bile almamışsın

Benim yazdıklarım için söylüyorsan, ilanı veren erkan tuncel'e referans olan başka bir tanıdık olduğu için kapora alma ihtiyacı hissetmedim. Normalde bende yüzde 30 kapora alarak başlıyorum. Ağzı laf yapan karakteri olmayan bir insan.

filizgrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen haasan kaya içinmi ayrıldın işinden, bende onun yüzünden ayrıldım, kredilerim vardı çok zor durumda kaldım yalancı hasan kaya yüzünden.

mssahin88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz onun da etkisi var ayrılmam da

ertares

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hasan Kaya denilen son of bitch'de benimde param kaldı... Erkan Abiyi uzun yıllardır tanırım, her zaman bi şanssızlığı vardır, bende paramı alamadım, benimde ondan alacağım var ama bekliyorum bakalım... Ama Hasan Kaya denilen kişiliksiz tip inşallah bir gün karşıma çıkar...

mssahin88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adresi bbelli tekirdağda. ben ucuz yırtmısım