Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi mizanpaj konusunda tecrübeli grafiker aranıyor

zogybogy

🌱Yeni Üye🌱
Indesign, photoshop ve illustrator konusunda tecrübeli, daha önce enaz 32 sayfalık bir dergi çıkarmış grafiker aranmaktadır.
part time yada full time çalışabilecek,
anadolu yakasında ikamet eden (full time için)
yaratıcılık kabiliyeti olan
takım arkadaşları aranmaktadır.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

GGönül

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kendimi yetiştirmek üzere iş arıyorum.Daha önce hiç çalışmadım ama dediğiniz programları iyi derecede kullanabiliyorum.
İyi çalışmalar.

nihavend77

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3 yıl boyunca aylık haber derigisinde çalıştım, her ay ortalama 84 sf çalışma hazırlıyordum. dilerseniz freeelancer olarak çalışablirim arzu ederseniz örnek de gönderebilirim

aatamer

🌱Yeni Üye🌱
işinizle ilgileniyorum, yardımcı olabilirim... Daha önce Golden Wings Havayolu dergisini A'dan Z'ye tasarladım...

aura

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, dergi mizanpajı konusunda deneyimliyim ve oldukça uzun yıllar sektörel bir kaç dergiden sorumlu olarak çalıştım. Fakat iyi derecede kullanabileceğim programlar photoshop ve freehand programlarıdır.

ebrusu

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar

15 yılı aşkın süredir grafikerlik yapmaktayım. Bu sürenin uzun bir kismi dergi sektöründe geçti fakat indesign programini pek kullanmadim. Daha cok Quark, Freehand ve Photoshop programlarında tecrübeliyim. İlgilenirseniz görüşmek isterim .

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhabalar 7 yıldır faal olarak grafikerlik yapmaktayım indesing, illustrator, photoshop, corel, quark, freehand kullanıyorum. Pm yoluyla mail adresinizi iletirseniz. Indesign ile hazırladığım dergi örenklerini gönderebilirm.

kadirer56

🌱Yeni Üye🌱
istanbul unıversıtesının genc gırısım ısımlı dergısını tasarlamaktayım 25 ve 26 sayıyı tasarımları bıtıp basılmıstır 27 ıncı sayı calısmalarına henuz baslaıdm part tıme olarak işinize talibim dergıler 96 sayfadır freehand ve photoshop kullanıyorum beraber claısabılmek dılegıyle...