Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dergi reklamı yorumlarınızı bekliyorum

aynuriyem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk defa dergi reklamı yapıyorum yorumlarınız benim için çok önemli

dolphinmed2copyan0.jpg

ikincide fotoğraflar arasında gçiş yapmayı unutmuşum şimdi farkettim
dolphinmedcopyne6.jpg

şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
1. daha iyi fakat logonun çözünürlüğü düşük.
logoyuda bitiş yerlerine kadar büyütmelisin boşluklar kalmış sınırlarda.
büyük mavi dalganın üst kısımında bir deforme söz konusu orayıda düzeltirsen daha estetik durur bence.
iletişim bilgileriyle solundaki resmi yer değiştirip, hizmet bilgilerini, sloganı ve iletişim bilgilerini orta blokta yazsan daha iyi olur.
Ellerine sağlık.

aynuriyem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumunuz için teşekkur ederim söylediklerinizi uygulayacağım fakat logonun daha büyüğünü bulamadım çizmeye vaktim olmadı
sanırım artık yeniden çizeceğim

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
kullandığın kesitlerle kare içine aldığın resimler birbirine girmiş
alttaki çiçek desenlerine daha değişik bir renk kullan bence
yazılar çok arka planda kalmış daha kalın fontlar kullanabilirsin
sol kenardaki resimleri kesik koymuşsun geçişler kullanabilirsin

aynuriyem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yeniden düzenledim birde şimdiki haline bakın umarım daha iyidir

dolphinmed3fu5.jpg

aynuriyem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kullandığın kesitlerle kare içine aldığın resimler birbirine girmiş
alttaki çiçek desenlerine daha değişik bir renk kullan bence
yazılar çok arka planda kalmış daha kalın fontlar kullanabilirsin
sol kenardaki resimleri kesik koymuşsun geçişler kullanabilirsin

haklısın resimleri birbirine sokmuşum
bira daha ayırmaya çalıştım alttan iki resim ust uste binmiş onu dikkate almazsanız sevinirim sonradan düzelttim
offff
ne zaman başaracağım bu işi:sad:

*çılgın grafiker*

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.huseyinozluk.com
Aynurİyem Sende Dİkkatsİzlİk Dİz Boyu Olurda Hanİ Bu Şekİlde De Olmazkİ Canimm??? Kİ Bu İŞe GÖnÜl KoymuŞsun Bİ Heyecen Var Bellİ Ama Dİkkatlİ Olmaya Bak.... İŞİnİ Yaptiktan Sonra BİR GÜN BEKLE ÜZERİNDE ÇALIŞMA YAPMA Sakla Tekrar DÖN Ozaman YaptiĞin Hatalari Hatta Yenİ Fİkİrlerİn Aklina Gelİr... Onlarida DÜzeltmİŞ.. Sorunlarin Kalkmis.. Olur... BUNU KENDİM VE TÜM GRAFİKLE URAŞAN İNSANLAR BÖYLE ÇALIŞIYOR.. harasız kul olmaz...

htc82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence son yaptığın çalışam göze hitap ediyo ilkinden çok daha hoş olmuş yanlız resim aralarını eşitlersen daha iyi olur hepsi birbirinden bağımsız aralıklar aynı olursa daha güzel olur sanırım

umit_gulec

🌱Yeni Üye🌱
bence de ikinci güzel olmuş ben cok beğendim hatta bir broşurde kullanırım sanırım :=) kızmaz san tabi

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
aynur iyem...

2. çalışmanı beğendim. bence oluyor bu iş amaaaaa demek zzorunda hissediyorum kendimi....

çünkü demek istemiyorum sadece bir kaç öneride bulunmak istiyorum....

1.

ikince çalışmanda bence ya çerçeve renklerini ya da onun denk geldiği o ekliptik yayın rengini farkli ve daha cok insanın gözünde patlayan bi renk seç ki insanlar bu merkezdeki olan biteni bilsin.

2.

kare içerisine aldığın resimlerin çerçevelerini az daha ince kullanabilirsin bana kalırsa...

3.

bu kare içerisindeki resimleri yine o yaya paralel bişekilde yerleştirebilirsin. bu işin genelinde bir butunluk sağlayacaktır....

4.

tine o ortadaki yazılar varya onları ortalı yerine yine yaya paralel bi şekilde daha ince estetik ama büyük puntolu bir kareterle ve daha forforik bi renkle kullansan daha talı olur dusuncesindeyim.

5. ve son olarak

yukaruda yazılan o sloganı bence el yazısı yerine daha okunaklı sade ve rengi daha soft bi sekilde kullansan bence cok tatlı duru....

genel olarak renk secimi guzel. mavi. insanda rahatlık hissi uyandıran bir renk.

ama ben olsam bu bir saglık ve guzellık merkezi

daha hareketlı saglıklı ve bakımlı yaşayan bır hanımın kıpır kıpır ıcı ıcıne sıgmayan bır kesım olarak dusunur ve daha sıcak renkler tercih ederdim. kırmızı turuncu vs. vs...

umarım bu yazdıklarım senı sıkmaz...

kolay gelsin

aynuriyem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aynurİyem Sende Dİkkatsİzlİk Dİz Boyu Olurda Hanİ Bu Şekİlde De Olmazkİ Canimm??? Kİ Bu İŞe GÖnÜl KoymuŞsun Bİ Heyecen Var Bellİ Ama Dİkkatlİ Olmaya Bak.... İŞİnİ Yaptiktan Sonra BİR GÜN BEKLE ÜZERİNDE ÇALIŞMA YAPMA Sakla Tekrar DÖN Ozaman YaptiĞin Hatalari Hatta Yenİ Fİkİrlerİn Aklina Gelİr... Onlarida DÜzeltmİŞ.. Sorunlarin Kalkmis.. Olur... BUNU KENDİM VE TÜM GRAFİKLE URAŞAN İNSANLAR BÖYLE ÇALIŞIYOR.. harasız kul olmaz...

kesinlikle haklısın ne diyebilirim ki

aynuriyem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrikler çok güzel olmuş eline sağlık.

1canan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk defa yapana göre iyisin ama kompozizyona biraz dikkat etmelisin

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
ne yalan söliyeyim aradım ama arkadaşların sölediğinden başka hata bulamadım bu son çalışma için geçerli devam devam böle iyi

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
2. düzeltilmiş çalışma için söylüyorum çalışma ilk olması göre iyi fakat alt kısımaki mvi bölge çok boş kalmış belki oradaki yazı karakterinin puntosunu büyütebilirsin iyi çalışmalar.

...emsAlsiz...

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ewt ikinci resim daha hoş ve aralıkları ayarlayıp mavi kısma ilkinde kullandığın çiçek desenini beyaz tonda kullanmayı bi dene belki daha hoş olur bide banner la resim arasındaki keskinliği bulanıklaştırabilirsini:)

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Biraz dikkatle çok güzel şeyler yapabilirsin başarılar