Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dergi sayfası tasarımı "Makyaj Çantası"

melismelis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 aydır grafikerlik yapıyorum ve ilkkez böyle bir çalışma deniyorum. otellerde satılan bir derginin sayfasıdır yazıları ben yazmadım tasarımı bana ait. yorumlarınız önemli arkadaşlar tşk.
dergiiiii.jpg

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle kare içindeki yazılar bana çok uyumsuz ve dağınık geldi sağ-sol ve alt-üst boşlukları birbirinden çok kopuk. ayrıca çantası yazısına vermiş olduğunuz eğiklikte olmamış. genel itibariyle güzel çalışma. çalışmalarınızda başarılar dilerim.
:angel::smile::tongueout:

Son düzenleme:

dfree

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazılar okunmuyor .kolay gelsin

melismelis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cok yer kaplamasın diye resimi küçük yükledim üzerine tıklayınca orjinal boyutunu gorebilirsiniz çantası yazısınada bilerek eğrilik vermedim o benim hatam :) tşkler

nob

🏆Pro Tasarımcı🏆
kare,dikdörtgenler ve yazıları birbirlerinden çok bağımsız olmuş aralarda gereksiz fazla boşluklar var..buda göze pek hoş gelmiyor..ve hizalama sorunu tabi.iyi çalışmalar

melismelis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında bilerek oyle yaptım ama demekki yanlış seçim :(

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
düşük kalitede kaydetmişsin sanırım büyükte de sorun var ;)

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
iyide ark.lar orjinal boyutunda okunuyo busekilde tabiki okunmaz anlamadımki acaba renklerdenmi bahsediyosunuz:worried:

dikkat edersen yapmış olduğum yorum çalışmanın boyutuyla alakalı değil... ben çalışmanın tamamen farklı bir formatta yapmanı önerdim çünkü bu gözüme hoş gelmedi..ama tabiki taktir sizin...

(",)

melismelis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk ederim yorumlarınız için ilkkez denedim zaten bidahaki sefere yorumlarınızı dikkate alarak çalışıcam ark.lar