Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi Şeklinde Yaptım Şimdi Kapak Arıyorum Dergime

onur1942

🌱Yeni Üye🌱
İlk Önce S.a

Ben L1 Öğrencisiyim Proje Ödevi Aldım (Biyoloji Lipitler Proteinler)

Dergi Şeklinde Yaptım Şimdi Kapak Arıyorum Dergime ( Öncelikle Kendim Yapmak İstiyorum)

Ben Bu İşlere Yeni Atıldım Kapağımı Yapmak İstiyorum

Hangi Programı Kullanacağız Bana Yardımcı olurmusunuz 1 -2 Örnek Kapak Gösterirmisiniz Konu Lipitler ve Proteinler :S

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

onur1942

🌱Yeni Üye🌱
Yha Yardımcı Olurmusn Nolur Tmm Bida Ciğnememe Ama Ödevi Yarın Vermem LAzım Nolurrrrr

esmer buğday

🌱Yeni Üye🌱
Photoshop biliyorsan eger yapacağın çalışma orda daha guzel olur ama corel draw veya freehand de kullanabılırsın..

onur1942

🌱Yeni Üye🌱
Admin kuralları Ciğneme Demişte ondan Bende Bida Çiğnemem Dedim Yarın Ödevi Vercem Yardımcı olurmusn Konu Kapak Yapcam Biyoloji Kapagı ( Nerden Yapcam Nasıl Yapcam)

esmer buğday

🌱Yeni Üye🌱
önce internetten bu konu ile ilgili araştırma yapabilsın ödew kapak tasarımlarına bakabılırsın

daha sonra öncelikle photoshop, corel draw veya freehand kullanabiliyormusun..?

esmer buğday

🌱Yeni Üye🌱
benım burdan anlatmamla birşey yapamazsın anlaman için gorsel olarak gormen gerekmekte o yuzden internetten yıne yararlanman gerekecek program derslerı var anlatımlı bnce onlara başvur..
yanlız ödevın yarına yetişirmi bilmiyorum bu konuda endişeliyim :S