Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi tasarımı...

Grafoza

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evacon.jpg

evacon2.jpg

alışveriş dergisi için yapmış olduğum röoprtaj sayfası...

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
yazılar flu olması gereken yerde net...net olması gereken yerde de flu olmuş

emre8586

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sade ve şık bir çalışma ama arkadaşımın dediği gibi yazılar flu olması gereken yerde net...net olması gereken yerde de flu olmuş doğru bir teşhis ellerine sağlık başarılar.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle iç sağ sayfadaki yazılar hizalı değil ve dizgi yaparken alt satıra geçişlerde tire kullanırsanız daha iyi olacaktır. bu şekilde hiç birinin espasları birbirine uymuyor buda kötü bi görüntü meydana çıkarıyor... kolay gelsin.

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
sadece "crazyglad " katılıyorum

Grafoza

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle iç sağ sayfadaki yazılar hizalı değil ve dizgi yaparken alt satıra geçişlerde tire kullanırsanız daha iyi olacaktır. bu şekilde hiç birinin espasları birbirine uymuyor buda kötü bi görüntü meydana çıkarıyor... kolay gelsin.

yorum için teşekkür ederim. ancak mümkün olduğunca tirelemeden kaçınmaya çalışıyorum. ayrıca blok metin kullanmak istemedim fotoğraflar zaten dikey ve yatay arada farklı boşluklar sayfayı rahatlatır düşüncesindeydim yine de teşekkür ederim.

tüm yorumlar için teşekkürler

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
hayal ettiğim işi yapıyorum yazısı titriyor gibi gözüktü bana arkasındaki kontürden olsa gerek.. Çalışma geneli hoş başarılar...