Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum.

WowStudio

🌱Yeni Üye🌱
Selamun Aleykum Grafikerler . Ben bir dergiye logo tasarıladım çok beğenildi ve benden iletişim bilgileri isteniyor. Dergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler... :smile:

WowStudio

🌱Yeni Üye🌱
İnanın hiç içime sinmedi. İlk defa kararsız kaldım :S

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
[QUOTE = WowStudio; 682.520] Selamun Aleykum Grafikerler. Ben bir dergiye logosu tasarıladım çok beğenildi ve benden iletişim bilgileri isteniyor. Dergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler ... : smile: [/ QUOTE]

Ben bahsettiğiniz problemden ve anlatmak istediğin şeyden hiçbir şey anlamadım:)
Biraz daha açıklayıcı yazarsanız mutlaka yardımcı olunacaktır.

WowStudio

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar kusura bakmayın . Açıklık getiriyorum :)

Elinize bir dergi aldınız konusu müzik,kitap,futbol bi kültür dergisi diyebiliriz.
ve derginin sayfaları arasında alttaki gibi bi sayfa gördünüz . Ve bir tasarımcı olarak yorum yaptığınızı düşünelirm neler söylerdiniz.
Ve ingilizce konusundada yardım almam gerekiyo sanırm :) cümlelerimde kusur varsa ltfen düzeltin.

sitem.png
[/URL][/IMG]

lauzssi

🌱Yeni Üye🌱
Şimdi ben senin ne yapmak istediğini anlamış değilim. Verdiğin örnekte kendi biyografini gösteren bir tasarım var. Yoksa sen sadece tasarımamı bakın diyorsun?. Çünkü, eğer konusu varsa daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

WowStudio

🌱Yeni Üye🌱
Abicim ben derginin logosunu yaptığım için. sitede bir sayfaya kendi reklamımı koycam. o bir sayfanın tasarımıda bana ait. yani kendime ait 1 tane sayfa var be bu sayfayı nasıl şekillendireceğimi düşünüorum.

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Wowstudio seni anladım şimdi bak güzel kardeşim eline bir dergi al ve tasarımı nasıl yapmışlarsa a4 boyutunda veya derginin sayfa boyutunda bir sayfa hazırlayacaksın bu senin hayal gücüne kalmış yaparsın dergiyi editleyecek düzenliyecek kişiyede verirsin bu senin içinde sayfa numarası vs kendi düzenler 300 dpi da çalışacaksın sen tasarımı yapıp buraya bize sunarsın burda seni yönlendirecek arkadaşlar olacaktır.

Örnek olarak gösterdiğin tasarımda olabilir ama o bir dergi için senin biografin bence mantıksız olur umarım yardımcı olabilmişimdir.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
kendi ilanınızı yapmak için başka grafikerlerden alacağınız yardımlar manasız ve samimiyetsiz olacaktır.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:p Sevgili Tekin Türe, beş yıldır animasyon, web sitesi, logo, banner, broşür ve magazinsel design (tasarımlar) yapıyorum diyorsun ..hemde prof konumdayım işimin ehliyim diyerek reklam da veriyorsun ama buraya koyduğun çalışmalar da ne bir profluk nede bir albenisi olan durum var.

Sen milleti inandırmaya çalışacağına, ilk önce kendin birşeyler yapabileceğine inanmalısın ki ortaya senin yazdığın tabirinle very successful professional work ''çok başarılı profesyonel iş'' 'ler çıkabilsin.