Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dershane dergisi kapağı(amatör çalışmam)

greenblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logo.jpg
logo.jpg
logo.jpg
[/IMG]
dershane%20dergisi.jpg
s.a, grafiker değilim. ama grafiker olmayı çok istiyorum. grafik hakkında tek bildiğim şey halk eğitim kurslarında öğrendiğim photshop ama tasarım ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum.
kendimi denemek için adını "hedef" koyduğum bir dershanenin logosunu ve bu dershanenin dergi kapağını yapmaya çalıştım.
buraya iki gün önce "ilk yaptığım paternler(lütfen beni eleştirin)" başlığı altında bir konu eklemiştim ama kimse yorum yapmamıştı. inşAllah bu sefer değerli yorumlarınızı benden esirgemezsiniz.:smile: (logonun birisinde emboss kullandım; hangisi daha iyi onu da söylerseniz çok sevinirim)
not: bu aralar derslerim çok yoğun olduğu için malesef yalnızca 3 saatimi ayırarak yapabildim; biraz aceleye geldi görüntüden de anlaşılacağı gibi

Benzer konular

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
daha çok yolun var:)ama iyisin ümüitsizliğe kapılma

greenblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eksiklerimi de söylerseniz çok mutlu olurum şimdiden tşkrler

greenblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir yorum yazmak bu kadar mı zor? siz bana eksiklerimi söyleyin ki ben de kendimi geliştireyim :((

$ımarık

🌱Yeni Üye🌱
Yazı tiplerini daha değişik birşeyler kullanabilirsin .

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
değştirmen ve geliştirmen bazı konu ve hususlar war.
Sana diyeceğim oki:
Burada bizlerle paylaşıp yorumlar beklediğin mevzu için hepsini birden tamamlayıp bi çalışma dağıtma.
Yane hem logo hem dergi kapağı gibi deilde logosunu yapsan önce onu geliştirsen daha sonrada grafiklerine geçsen eleştirilerden yararlanarak, daha başarılı olursun.
Ama ümitsizliğe düşme. Seni tebrik ediyorum. Başarılar.

ddmbyzt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo güzel bnce ama dahada geliştirilebilir dergi kapağı tasarımı ve sloganlar da güzel fakat renk şeçimi daha iç açıcı ve dikkat çekici olabilir soluk duruyolar biraz emeğine sağlık başarılar

greenblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok teşekkür ederim çok mutlu oldum :)