Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

designerbyMR / Kurumsal Çalışma Örneği

designerbyMR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
asude01rl1.jpg

asude02kd1.jpg

asude03yd2.jpg

asude04nz4.jpg

asude05gc9.jpg

asude06cw5.jpg

asude07bj0.jpg

Benzer konular

baharrr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence hoş çalışmalar,renklere bayıldım,elinize sağlık.

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hoş kelimesi biraz yetersiz kalacak. Mükemmel.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Özellikle yeşil rengi diğer çalışmalarınızda da aynı ton kullanıyorsunuz?

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışma tebrik ederim.

emeğe saygı / başarılar...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
benim size tek sorunum olacak, bu kaçıncı çalışma, değişik değişik arka zemin yapıyorsunuz. çalışmalırınız temiz hoş ama neden sadece tek renk tonu kulanıyorsunuz. ya da siz hangisinı kulanıyım mı sorak istiyorsunuz, kusura bakmayın anlamadım.

designerbyMR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
: )) herhangi birşey sorduğum yok. Zevk için bu işi yapıyorum ve yorumları takip ediyorum... Renklere gelincede ; henüz bazı çalışmalrımı yollamış olduğum için siz beni yeşil renkli bir uzaylı gördünüz galiba ama çalışmalarımı yollamaya devam ettikçe, yeryüzünde varolan tüm renklerin benim hayallerimde ve dolayısı ile çalışmamalarımda da olduğunu göreceksiniz .....

Amblem çalışmalarına bakarsanız orada değişik renk tonlarını kullanmışımdır.....

Bu biraz da çalışma yönteniylede ilgili galiba ... Ben önce amblem çalışmalrı yapıyorum ....
Ve her ambleme bir sektör ve firma adı atayarak o firmayı düşlerimde oluşturuyorum ...

Mesela asude 1 Moda sektöründe bir firma oldu.... Ama Asude 2 ne olur bilemem....

Amacım 13 farklı amblem çalışmasında toplam 40 kurumsal çalışma elde etmek ve bu çalışmalrı yapacağım sitede yayınlamak ve her çalışmasının isteyen herkesce corel formatlarına ulaşmasını sağlamak....

Velhasıl acele etmeyelim.. :)) bakalım kaç renkle çalışabilşiyorum ....

yorum için teşekkür ederim arkadaşlar ...

iyi çalışmalar diliyorum ..

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Özellikle yeşil rengi diğer çalışmalarınızda da aynı ton kullanıyorsunuz?

bencede biraz renk leri değiştirmeniz lazım. belki kurumsla çalışma diye tek renk ve tonlarını kullanırsınız ama, çok aşırısı sıkar.

çalışmalar güzel / başarılar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
bencede biraz renk leri değiştirmeniz lazım. belki kurumsla çalışma diye tek renk ve tonlarını kullanırsınız ama, çok aşırısı sıkar.

çalışmalar güzel / başarılar

Benim kastettiğim şey kurumsal çalışmasında değil. Diğer foruma koyduğu çalışmalarda da hep aynı tonu kullanıyor. Kastettiğim buydu. Yoksa kurumsalda bütünlük olması doğru olandır zaten.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
: )) herhangi birşey sorduğum yok. Zevk için bu işi yapıyorum ve yorumları takip ediyorum... Renklere gelincede ; henüz bazı çalışmalrımı yollamış olduğum için siz beni yeşil renkli bir uzaylı gördünüz galiba ama çalışmalarımı yollamaya devam ettikçe, yeryüzünde varolan tüm renklerin benim hayallerimde ve dolayısı ile çalışmamalarımda da olduğunu göreceksiniz .....

Amblem çalışmalarına bakarsanız orada değişik renk tonlarını kullanmışımdır.....

Bu biraz da çalışma yönteniylede ilgili galiba ... Ben önce amblem çalışmalrı yapıyorum ....
Ve her ambleme bir sektör ve firma adı atayarak o firmayı düşlerimde oluşturuyorum ...

Mesela asude 1 Moda sektöründe bir firma oldu.... Ama Asude 2 ne olur bilemem....

Amacım 13 farklı amblem çalışmasında toplam 40 kurumsal çalışma elde etmek ve bu çalışmalrı yapacağım sitede yayınlamak ve her çalışmasının isteyen herkesce corel formatlarına ulaşmasını sağlamak....

Velhasıl acele etmeyelim.. :)) bakalım kaç renkle çalışabilşiyorum ....

yorum için teşekkür ederim arkadaşlar ...

iyi çalışmalar diliyorum ..

yeşil tonları bende severim... fakat ilk bakıştan sizin çalışmalırınız bir birine benzedı pek fazla farlı bir şey görmedın anca inceledikçe fark ettım.. evet amblemlerinizi konuyu baktım yorumsuz bıraktım...

saygılar iyi çalışmalar