Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Devamlı olacak, Web Yazılımcılar aranıyor Freelancer - Türkiye Geneli

incmedya

🌱Yeni Üye🌱
Devamlı olacak, Web Yazılımcılar aranıyor Freelancer

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: XHTML / CSS3 / PHP / Web 2.0 Teknolojileri, Photoshop ve Web Tasarım araçlarını kullanmakta yetkinlik. Yönetim panelli site yapabilen.

Hazır yönetim panelleri kullanmayan. (WordPress, Joomla vs.gibi)

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İşle ilgili açıklama: Reklam Ajansımız için Web Tasarımları yapacak, tasarımdan xhtml/css kodlamaya kadar projeyi tümüyle yapabilecek, yönetim paneli PHP ile yazabilecek, daha önceki projelerinden örnek portfolyo sunabilecek web tasarımcı, yazılımcı arkadaşlarla freelance, proje başı anlaşılarak çalışılacaktır.

Müşterilerimiz unique tasarım isteyen ciddi firmalardır. Bu sebeple profesyonel tasarımcı arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.

E-posta: selcukinci@hotmail.com.tr

Telefon: 0539 484 18 77

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

incmedya

🌱Yeni Üye🌱
Acildir. İlan Günceldir

Arkadaşlar acil olarak dışardan destek verebilecek web yazılımcılar qeb tasarımcılar arıyoruz.

skynetoktay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba, şu an isterseniz web arayüz ve diğer grafik tasarımlarında destek sağlaya biliriz.
teklif@skynetgrafik.com detayları iletirseniz sevinirim.