Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dicle Üniversitesi Tiyatro Topluluğu (Sezuan'ın İyi İnsanı) Afiş Çalışması

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Bertolt BRECHT | Sezuan'nın iyi insanı; (50X70 cm)

”Bir Öykü Parçası
Kıtlığın artması ve tüm canlı yaratıkların feryatlarının duyulmaya başlamasıyla birlikte tanrılar giderek endişeye düştüler. O kadar çok yakınma vardı ki, yoklukların had safhada olduğu bir yerde tanrı korkusundan eser kalmayabilirdi. Ve dediler ki: “Yaratması bunca çabaya mal olan dünyayı degiştirmemiz mi gerekiyor, bunun sonu bir karmaşadır. Bu yüzden, eğer kıtlık zamanlarında inancına sadık kalan ve yoksulluğa rağmen bizim emirlerimizi yerine getiren insanlar bulabilirsek o zaman dünya olduğu gibi kalacak ve dünya üstünde hiçbir düzensizlik olmayacaktır.”

Dünyayı mı değiştirmeli? İnsanı mı?”

the_good_person_of_szechwan_by_inankilic.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Manipülasyon oldukça başarılı.Sadece dış kısımdaki figürün yenlerinin bulunduğu yerdeki birleşme biraz belli ediyor kendini.
"T.C. DİCLE ÜNİVERSİTESİ TİYATRO TOPLULUĞU"yazı renginin beyaz olması sebebiyle görselin üzerine gelmesi okunma güçlüğüne sebep olabilir.
Yazı rengi olarak logodaki amblem rengini kullanmayı denediniz mi?
Bu renk sorunu ortadan kaldıracaktır.

Genel olarak bakıldığında oldukça başarılı bir çalışma.Tebrikler.

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
nihat baysalın dediği gibi üsteki beyaz yazı okunma güçlüğü çekme olayı söz konusu olmaz burdan pek gözükmüyor ama yazının altında gölge var kaldıki işin baskı hali çok farklıdır ve ebat da büyük olduğu için böyle sorunlar iş basıldığında belli bile olmaz sonuçta tabela yada dijital baskı mantığı yok bunda... yosa arkadaşım çok başarılısın allah yolunu açık etsin. tebrik ederim...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma aşamasından hatırlıyorum işi..Bitmiş halini yoğun iş temposundan görmemiştim. Eline sağlık inan, manipülasyon çok başarılı..

Ertan_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
maniplasyona bayıldım harika

|akfbrcn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herşeyi ile mükemmel, baskıdan çıkmış halini merak ediyorum...