Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

didaktik logo (ilk çalışmam)

oktasarim

🌱Yeni Üye🌱
ilk amatör çalışmam olduğu için sadece tikden bişeyler üretmeye çalıştım..öğrenci ve didaktik arasındaki ilişkiyi böle kurdum..tamamen vektöreldir..freehand çalışması..

yorumlarınızı bekliyorum..

didaktikdemo3.jpg

Benzer konular

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sanırım renk bütünlüğü bozulmasın diye alttaki yazı gri renk ile yazılmış. Ama pembe renk ile beyaz renk birbirlerini çok iyi tamamlayan renkler. Ayrıca daha okunaklı ve dikkat çekici olmalarını sağlamış oluruz. Böyle çok sönük kalmış. Ama logonun genelini çok beğendim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

serhangenc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir de şöyle denesen;
alttaki pembe çubuğun sol sınırını D sınırına çeksen ve alttaki yazıyı didaktik boyunca yaysan..
artı kare şekli insan ile pek bağdaşmamış..orada huzur vermeyen bir eksiklik var.
-çok açıklayıcı oldum-

oktasarim

🌱Yeni Üye🌱
bir de şöyle denesen;
alttaki pembe çubuğun sol sınırını D sınırına çeksen ve alttaki yazıyı didaktik boyunca yaysan..
artı kare şekli insan ile pek bağdaşmamış..orada huzur vermeyen bir eksiklik var.
-çok açıklayıcı oldum-

olabilir..ama üzerinden 2 yıl geçti..bence çok gerek yok..

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle ellerine sağlık. artık eski ve değiştirilmeyecek bir logo olduğunu biliyorum ama yine de gördüğümüz eksikleri, güzellikleri söyleyelim de hepimiz sonraki işlerimizde az da olsa bir ders alalım. :)

bence de pembe çizginin içinde gri yazı iç karartmış. o yazı beyaz olmalı. veya yeni renk eklemeyeceksek bile transparan olmalı. bir de didaktik kelimesindeki t harfi biraz kısa kalmış sanki.