Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

digital yapistirma...

sin

🌱Yeni Üye🌱
digital baskilari tabela üzerine yapistirirken sabunlu su, cam-sil ya da özel ürünler kullaniliyor diye biliyorum.. Bu dogru mu? Baska yöntemler var mi? Eger tabela isikli ise ve baski da buna uygun yapilmissa, yapistirmada ayni yöntemler kullanilabilir mi? tesekkürler...

alimyus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet doğru duymuşsunuz

sin

🌱Yeni Üye🌱
tesekkürler alimyus..
Peki isikli tabela icin yapilan baskilar da sabunlu su ile yapistirilsa sorun yasanir mi?

sin

🌱Yeni Üye🌱
sagol..icimi rahatlattin :)

fenerliado

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım digital baskılarda su kullanmayın kenarlar çok çabuk atar
haberin olsun
eğer yapıştırmakta zorlanıyosan laminasyon yaptır malzeme kalınlaşır rahat yapıştırırsın

MC_HUSAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim öyle ışıklı ışıklı yapınca olmuyo....
biz onları çocukkende yaptık daha büyümeden tabelayı kafamıza yiyorduk:rofl:
bence en son çare olarak kullan çok çabuk bozuluyo yazılar hele ki kışın iyi bi soguk yerse....

ahmettrb

🌱Yeni Üye🌱
en sağlıklı yöntem kuru yapıştırma cam sil boyaya da zarar veriyor

orange

🌱Yeni Üye🌱
bence kesinlikle cam sil veya sabunlu su hikaye kendine güveniyorsan ve yaptığın işin 2 gün sonra geri gelmesini istemiyorsan (kuru yapıştırmanı tavsiye ederim)

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
ışıklı veya ışıksız hiç farketmez
dijital baskı kuruduktan sonra temiz zemine kuru bir şekilde yapıştırmanı tavsiye ederim
ama çalışma büyüktür, tek başınasındır
o zaman camsil kullanabilirsin
ama "daha rahat yapıştırayım" deyip, fazlaca kullanırsan dedikleri gibi 2 gün sonra iş geri dönebilir.

kolay gelsin

iyi çalışmalar....

ŞAHİN REKLAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aplikasyonda özellikle digital baskıda su tavsiye etmem 7 yıldır aplikasyon işiyle uğraşan biri olarak kuru her zaman için daha sağlıklıdır sabun veya camsil bunlar folyonun yapışkan kısmınada zarar veriyor kimyasal olduğu için en güzeli kuru aplikasyon

sin

🌱Yeni Üye🌱
yanitlariniz ve yardimlariniz icin cok tesekkürler... 3 m x 2 m ebatlarinda... Kuru yapistirdim ama 2 kisi olmamiza ragmen oldukca zor oldu. Sanirim yapistirma teknigimizde bir sorun var..

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
yanitlariniz ve yardimlariniz icin cok tesekkürler... 3 m x 2 m ebatlarinda... Kuru yapistirdim ama 2 kisi olmamiza ragmen oldukca zor oldu. Sanirim yapistirma teknigimizde bir sorun var..

olabilir tabi. ama herşey zamanla daha iyi olacaktır. sonuçta tecrübeler pratikliği getirir.

iyi çalışmalar....

ahmet sarıoğulları

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.asreklam.net
kenarını kır göngeyi ayarla 1 kişinin yardımıyla
direk kuru yapıştır keçe ragleyle
bekletmekte sağlıklı bu arada
kendine güven biraz zarar etsende
müşteriye mahçup olmaktan iyidir

Bloodensty

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eğer baskınızı yapıştırabiliyorsanız kuru yapıştırın derim ben. en son çare camsil ile. bir de baskı kenarlarında beyaz bırakalım boyalı olursa dönerek kalkmaya başlar.

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla şimdiye kadar cam sil sıkarak yapıştırmalarımı yapıyorum bana göre daha rahat ve şimdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım yani tavsiye ederim...

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
sabunlu suyla yapıştırmak acemi işi bence sabunlu su ile sadece kumlu folyo yapıştırablir.. çünkü kumlu folyoyu kuru yapıştırmak risklidirki bi hatada at çöpe....

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
temiz ve kuru zemin en uygunu... ayrıca suyu, camsili, sabunlu suyu, polikarbon-vinil üzerinde deneyinde bi bakın. ne oluyor sonra.... tcrb ile sabit.