Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital baskı ve reklam ile ilgili bayan grafiker arıyoruz - İstanbul

emreulusaloglu

🌱Yeni Üye🌱
Dijital baskı ve reklam ile ilgili bayan grafiker arıyoruz

Program/Seviye:
Coreldraw: çok iyi
Frehand: iyi
Photoshop: çok iyi

Autocad de bilirse çok iyi olur.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ataşehir/Kayışdağı Yeditepe Üniversitesinin orda Ulusal Dijital Baskı-Reklam-Ozalit-Fotokopi adı altında hizmet vermekteyiz.

Grafikerlerden çektiğim kadar başka hiç bir bölümde bu kadar sıkıntı çekmedim geçiçi değil kalıcı eleman arıyoruz...

Detayları dönüş yapıldığında konuşulcaktır.

E-posta:emreulusaloglu@gmail.com

Telefon: 0532 631 00 10

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

SzerÇİL

🌱Yeni Üye🌱
Katılıyorum

sen grafikerden autocad bilmesini beklersen daha çok sıkıntı çekersin sen bi git grafiker kimdir nedir ne iş yapar onu bi araştır öğren sonra grafiker arayışına gir yoksa daha çok çekersin...

Katılıyorum birazda flash bilen lazer kullanan da yazması lazımdı...

312

🌱Yeni Üye🌱
sen grafikerden autocad bilmesini beklersen daha çok sıkıntı çekersin sen bi git grafiker kimdir nedir ne iş yapar onu bi araştır öğren sonra grafiker arayışına gir yoksa daha çok çekersin...

katılıyorum ve arttırıyorum. birazda telefonlara baksın müşteri ile de ilgilensin işi alsın grafiği bitirsin baskısını yapsın böyle gider. aradığınız eleman bayan olupta askerliğini yapmış olması lazım diye niye yazdınız onuda anlamadım. vermeyi düşündüğünüz maaş iyi ama. Onuda belirtiyim piyasaya göre verirseniz tabi. bende iş arıyorum 10 yıldır bu iş içindeyim gerek matbaa gerek digital baskı alanında grafik yaptım ama iş bulamıyorum. saçma sapan bir sektör oldu. animasyona yöneliyorum piyasadan dolayı.

Son düzenleme:

emreulusaloglu

🌱Yeni Üye🌱
Dijital Baskı ve Reklam sektöründe tasarım ağırlıklı grafiker aranıyor. - İstanbul

Dijital Baskı ve Reklam sektöründe tasarım ağırlıklı grafiker aranıyor.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bu zamana kadar grafikerlerden çok çektiğim için deneyimli kendine güvenen ve yaptığı işi benimsiyen grafiker arıyorum.

E-posta: info@ulusaloglu.com

Telefon: 0216 499 10 20 - 0532 631 00 10