Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital baskida firsat

tntrus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dogru yeremi actim konuyu emin degilim,admin uygun yere yonlendirebilir.

Herkese selamlar
Ukrayna genelindeki Turk firmalarina reklam ve baski isleri yapiyorum, kendime ait ekipman parki ile sehrin merkezinde dijital baski merkezim var ,tecrubeli yerel personelim mevcut,dizayner dahil, isleri buyuterek kisisel baski ve promosyon urunlerine ,ve dis ortam baskilari isinede girmek istiyorum ( halen bu isleri disariya yaptiriyorum ) hedefim Kievdeki en kapsamli baski merkezini kurmak ve ozel noktalara ufak butik baski noktalari acmak. mevcut ekipmanlar ilede urun cesidini arttirmak.
Dijital baskidan anlayan birisi ile islerinde basinda durmasi sarti ile ortaklik yapabilirim,maasli mudur almak istemiyorum cunku 3-5 ay sonra malum sebeplerden isi aksatmasin yada isi group kendisi bana rakip cikmasin,o yuzden karsilikli durustluk ve uzun vadede beraber kazanma mantigi ile sirt sirta verebilecegim yatirimda yapabilecek ortak ariyorum,yeni yatirimlara bende finansal olarak katilacagim imkanim var, burasi henuz rekabetin cok olmadigi kar marjlarinin yuksek ve pesin para ile calisan bir yer benim zamanimin cogu musteri gorusmelerinde geciyor ( turk musteriler ozellikle benimle rahat calistiklari icin THY,Turizm Ateseligi,Buyukelcilik,Colins,Marks Spancer,Viko,Beko,GAP,Serra,ve cok daha fazla kurumsal firma ile calisiyorum)
yaptigimiz isler sadece dijital baski degil , tabela , offset baskilari , dis ortam baskilari da surekli yaptigimiz isler ancak bunlari yerel firmalara yaptiriyorum suan, egerki saglam bir ortaklik olur ise bu isleride kendi bunyemizde yapabiliriz yeterli musteri potansiyelimiz var ama tek olarak her ise yetisemiyorum ve bu yuzden riske girmiyorum. 3 yildir tatil yapamiyorum.

Ukrayna da oturma calisma izinlerini kalacak yer vs yardimci olacagim, butun kayitlarimiz evraklarimiz aciktir, resmi olarak calisiyoruz.

ilgilenenler icin Skype : technicproject
Ukrayna tel : +380930400878
erkan@printcenter.com.ua

hakkimizda basinda
PrintCenter baskı ve reklam merkezi açıldı, hızlı, kaliteli, ekonomik çözümler (galeri) | UKRTÜRK

Sektörün içinden, havaalanında milyonlara ulaşın | UKRTÜRK

PrintCenter baskı ve reklam merkezi açıldı, hızlı, kaliteli, ekonomik çözümler (galeri) | UKRTÜRK

Türk Girişimcisinden Büyük Kolaylık | TürkHaber Ukrayna Haberleri