Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dijital makina bende arıyorum

canx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm arkadaşlar bende dijital arıyorum hangisini alsam sizce ya şu solvent bazlı olmasın bence arkadaşlar

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.reklammalzemeleri.com
Troyjet Yerli Üretim Dijital Baskı Makinamız Var Tamamen Yerli Üretimdir En Ufak Parçasına Kadar Türkiyede Bulabilirsiniz. Teknik Servis Konusunda Hertürlü Destegi 7/24 Alabilirsiniz En Ufak Bir Sorunda Bi Telefon Yeterli Ve Çin Makinalarına Göre Çok Daha Hızlı Fiyatlarıda Çok Ucuz Aynı Özelliklerdeki Avrupa Makinalar 100 Bin Dolar Civarında Ben Size Hertürlü Destegi Veririm.

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
2 Makinamız Var Birisi
Xaar 128 Plus Kafa
spectra.jpg

Buradanda Xaar Modelimizi Görebilirsiniz. Teknik Servis Konusunda Kesinlikle Broblem Yaşamıyacagınıza Garanti Verebilirim.
xaar.jpg

handsamwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kütükcü doğru dedi.makinaları biraz olsun o troyjeti ben gittim topladım.makina berbat haldeydi.boya tankının içindeki algılayıcı sensörü yıpranmış boyayı görmüyordu.temziledim ama olmadı.vedat kütükçü bey doğru söylüyor böyle makina satılmaz.

handsamwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım eğer makina almak istiyosan konika kafa öneririm bende şu anda 0 olarak dijital baskı makinası satıyoruz.eğer ilgilenirsen sana yardımcı olabilirim.referanslarıyla beraber sana iletirim ararsın.satışı yapılmış firmalar sonraları dua ediyorlar.m2 de baskın 1 doların üstüne çıkmayacak.eğer ciddiysen görüşelim.

yağız2

🌱Yeni Üye🌱
evet elimizde konica ve zaar kafa makinalar var ***********Yağız Dijital a bakabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
konuyu açan arkadaş kime inansın şimdi.

kütükcü

🌱Yeni Üye🌱
TROYJET SATAN YILDIZ REKLAM IN YAZISI
evet arkadaşlar vedat kardeşimiz epeyce sallamış öncelikle istediği parçayı bedava almak istiyor varmı böyle bir şey.Adem konusuna gelince biz makineyi kontrol etmek ve bakım yapmak için kaç defa gittik fakat bi şekilde vedat bey bizimle ilgilenmedi işim var dedi kapıyı suratımıza kapattı.Telefon ettik sorunun varmı diye yok dedi yazılı faks çektik sorujn varsa lütfen belirtin diye maalesef buda yok.Adem teknik servis olarak senin işini görüyormu olay bu sana ne mühendis mi yada başka bi şeymi.Senin reklamcılık yapman için yada operatörlük yapman için mesleki yeterliliğin varmı bunu da konuşalım.Ayrıca şu anda 85 adet TROYJET makine çalışıyor senden başka varmı şikayeti olan.Millet bozuk maine ilemi baskı yapıyor yani.Lütfen arkadaşlar bazı şeyleri yazarken iyi düşünelim
tekrar altını çiziyorum parça ücreti intendi diye bunlar yazılıyor ne yapacaktık hayrımıza parçamı vereceğiz sana bedava.Sorusu olan varsa beni arayabilir.
ELİT REKLAMIN DA CEVABI
epeyca sallamış parçayı bedava almak istiyor diyor tamamen yalan şu anda kendilerini akılları sıra temize çıkartmaya çalışıyorlar tabiki bedava parça almak diye bişey olamaz ben troyjetin ortağı falan değilim ve ayrıca bana 2 ay o parçaya yok dediler ne bedeva alması üretici firmanın elinde parça bile olmuyor ki parçayı koskoca TROYJET bulamıyor ellerinde parça bulundurmaktan acizler ondan sonrada parçayı bedavaya almak istiyor diyorlar
ankaradaki reklamcı arkadaşlar bilir ROTEKS MAT SEZGİ BEY VAR oda bu konuların içinde bu konu hakkında bilgi almak isteyen olursa onada sorabilirler.
Adem konusuna gelince benim makineme 1 kere geldi ondada güven vermediği için makineye işin açığı dokunturtmadım.Bana yazılı fax çekmişler erkekler se çekmiş oldukları yazılı faxıN dökümanını çıkartsınlar (AYRICA BENİM FAX MAKİNEM YOK)
Şimdi gelelim Makine operatörlerinin belgelerine arkadaşlar sizde araştırırsanız sevinirim makine operatörlerinde belge olması gerekiyormu gerekmiyormu
Ayrıca Adem 2 Sene öncesinde benim işimi görmüyordu şimdide göreceğini zannetmiyorum
benim belgemi sormuşsun piyasanın %80ninin olmadığı gibi benimde belgem yok varsa yapacağin bişey elinden geleni ardına koyma HODRİ MEYDAN

ALTINI BENDE ÇİZİYORUM troyjet almadan önce
ROTEKKSMAT sezgi bey dende bilgi alabilirsiniz bu makineyi ondana satın aldım ve bana sattığı Troyjetin ilk ve son makinesi oldu benim aylardır ne çektiğimi bana neler çektirdiklerini ondan da sorabilirsiniz 0535 879 82 84 buda benim numaram daha geniş açıklamada yapabilirim
Ayrıca şu parçaya gelelim ilk istedğimde 2 ay yok dediler o 2 aydaki zararımı siz düşünün
2 ay sonra geldi 200 dolar dediler
benim o parça İÇİN İSTANBUL REKLAMDAN fiyat aldığımı söylediğimdede parça fiyatı biranda 60 dolara düştü ( YERSE PAZARI BUDA )
TROYJET FİRMASI BU YAZILARIMDAN DOLAYI BENİ AVUKATA VERECEĞİNİ SÖYLÜYORDU SİZ BENİ AVUKATA VERİN BENDE SİZİ SANAYİ BAKANLIĞINA
BEN SİZDEN SADECE ÜRETTİĞİNİZ BU MAKİNENİN ARKASINDA DURMANIZI İSTEDİM VE OLAYI BURALARA KADAR SİZ GETİRDİNİZ BEN BUNDAN SONRASINDA HAKKIMI ARAYACAĞIM VE BAŞKA ARKADAŞLARINDA ZARAR GÖRMEMESİNİ SAĞLAYACAĞIM

tukan

🌱Yeni Üye🌱
mimaki jv3 var....160 lık eco slvent düşük boya maliyetli iç mekan kalitesinde dış mekan baskı alabilirsin. düşünürsen ara 0532
381
31
72

kütükcü

🌱Yeni Üye🌱
TROYJET SATAN YILDIZ REKLAM IN YAZISI
evet arkadaşlar vedat kardeşimiz epeyce sallamış öncelikle istediği parçayı bedava almak istiyor varmı böyle bir şey.Adem konusuna gelince biz makineyi kontrol etmek ve bakım yapmak için kaç defa gittik fakat bi şekilde vedat bey bizimle ilgilenmedi işim var dedi kapıyı suratımıza kapattı.Telefon ettik sorunun varmı diye yok dedi yazılı faks çektik sorujn varsa lütfen belirtin diye maalesef buda yok.Adem teknik servis olarak senin işini görüyormu olay bu sana ne mühendis mi yada başka bi şeymi.Senin reklamcılık yapman için yada operatörlük yapman için mesleki yeterliliğin varmı bunu da konuşalım.Ayrıca şu anda 85 adet TROYJET makine çalışıyor senden başka varmı şikayeti olan.Millet bozuk maine ilemi baskı yapıyor yani.Lütfen arkadaşlar bazı şeyleri yazarken iyi düşünelim
tekrar altını çiziyorum parça ücreti intendi diye bunlar yazılıyor ne yapacaktık hayrımıza parçamı vereceğiz sana bedava.Sorusu olan varsa beni arayabilir.
ELİT REKLAMIN DA CEVABI
epeyca sallamış parçayı bedava almak istiyor diyor tamamen yalan şu anda kendilerini akılları sıra temize çıkartmaya çalışıyorlar tabiki bedava parça almak diye bişey olamaz ben troyjetin ortağı falan değilim ve ayrıca bana 2 ay o parçaya yok dediler ne bedeva alması üretici firmanın elinde parça bile olmuyor ki parçayı koskoca TROYJET bulamıyor ellerinde parça bulundurmaktan acizler ondan sonrada parçayı bedavaya almak istiyor diyorlar
ankaradaki reklamcı arkadaşlar bilir ROTEKS MAT SEZGİ BEY VAR oda bu konuların içinde bu konu hakkında bilgi almak isteyen olursa onada sorabilirler.
Adem konusuna gelince benim makineme 1 kere geldi ondada güven vermediği için makineye işin açığı dokunturtmadım.Bana yazılı fax çekmişler erkekler se çekmiş oldukları yazılı faxıN dökümanını çıkartsınlar (AYRICA BENİM FAX MAKİNEM YOK)
Şimdi gelelim Makine operatörlerinin belgelerine arkadaşlar sizde araştırırsanız sevinirim makine operatörlerinde belge olması gerekiyormu gerekmiyormu
Ayrıca Adem 2 Sene öncesinde benim işimi görmüyordu şimdide göreceğini zannetmiyorum
benim belgemi sormuşsun piyasanın %80ninin olmadığı gibi benimde belgem yok varsa yapacağin bişey elinden geleni ardına koyma HODRİ MEYDAN

ALTINI BENDE ÇİZİYORUM troyjet almadan önce
ROTEKKSMAT sezgi bey dende bilgi alabilirsiniz bu makineyi ondana satın aldım ve bana sattığı Troyjetin ilk ve son makinesi oldu benim aylardır ne çektiğimi bana neler çektirdiklerini ondan da sorabilirsiniz 0535 879 82 84 buda benim numaram daha geniş açıklamada yapabilirim
Ayrıca şu parçaya gelelim ilk istedğimde 2 ay yok dediler o 2 aydaki zararımı siz düşünün
2 ay sonra geldi 200 dolar dediler
benim o parça İÇİN İSTANBUL REKLAMDAN fiyat aldığımı söylediğimdede parça fiyatı biranda 60 dolara düştü ( YERSE PAZARI BUDA )
TROYJET FİRMASI BU YAZILARIMDAN DOLAYI BENİ AVUKATA VERECEĞİNİ SÖYLÜYORDU SİZ BENİ AVUKATA VERİN BENDE SİZİ SANAYİ BAKANLIĞINA
BEN SİZDEN SADECE ÜRETTİĞİNİZ BU MAKİNENİN ARKASINDA DURMANIZI İSTEDİM VE OLAYI BURALARA KADAR SİZ GETİRDİNİZ BEN BUNDAN SONRASINDA HAKKIMI ARAYACAĞIM VE BAŞKA ARKADAŞLARINDA ZARAR GÖRMEMESİNİ SAĞLAYACAĞIM

TuGo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede en doğrusu bu kullanana sorun

ARDA YILDIZ

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar , 2.elde SEIKO SATILIK VAR ,
DIŞ MEKAN BASKIDA 14 Pikolitlik makine baskısının 2 yıl dış mekan yada cam giydirme baskısında kalıcılığı konusunda endişelerim var , bunun için biraz beklemek gerektiğini düşünüyorum , çünkü 14 pikolitrelik makinenin malzeme üzerine attığı boya yoğunluğu ( tabaka anlamında ) 35 yada 42 pikolitrelik makineye nazaran daha ince olduğunu gördüm , vinil baskı dış mekanda güneşden dolayı aşırı kurumaya , rüzgardan dolayıda kırılmaya maruz kalmakta , bence dış mekan baskıda tercihi 35 piklitlik seiko yada 42 pikilitlik spectra da kullanmakta fayda olacaktır ,,,, bu arada spectra nın yeni kafası POLARIS de görmek istediklerimin arasında.
Selamlar.

dlpn84

🏅Acemi Tasarımcı🏅
polaris mi_?

Selam arkadaşlar , 2.elde SEIKO SATILIK VAR ,
DIŞ MEKAN BASKIDA 14 Pikolitlik makine baskısının 2 yıl dış mekan yada cam giydirme baskısında kalıcılığı konusunda endişelerim var , bunun için biraz beklemek gerektiğini düşünüyorum , çünkü 14 pikolitrelik makinenin malzeme üzerine attığı boya yoğunluğu ( tabaka anlamında ) 35 yada 42 pikolitrelik makineye nazaran daha ince olduğunu gördüm , vinil baskı dış mekanda güneşden dolayı aşırı kurumaya , rüzgardan dolayıda kırılmaya maruz kalmakta , bence dış mekan baskıda tercihi 35 piklitlik seiko yada 42 pikilitlik spectra da kullanmakta fayda olacaktır ,,,, bu arada spectra nın yeni kafası POLARIS de görmek istediklerimin arasında.
Selamlar.

Polaris nedir duymadım daha önce.bilginiz varsa paylaşırmısınız

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
arkadaşlar polaris spectranın yeni bir kafası 15pl ve 43 khz ile ateşleme yapıyor yani çok hızlı bir kafa ben yurtdışı fuarında inceledim baskıları güzel hızı iyi ama daha yeni bir kafa bi kaç ay içinde netlerşir iyice ama dediğim gibi baskısı çok kaliteli bence konicayı sarsacak bi kafa bakalım zmaan içinde göreceğiz.

AkGeNc

🌱Yeni Üye🌱
kesinlikle adam solvent olmasın demesine rağmen herkes her makineyi yazmış :) bi kere öncelikle arkadaşın tam olarak ne aradığın belirtmesi lazım. Dijital baskı makineleri dışarıdan bakıldığı kadar 3 5 kafası olup boyasını dökünce baskı yapan bi makine değil. Öncelikle sektördeki yerin nedir aylık iş hacmin nedir, makineyi kuracağın mekan nasıl bi yer ofismi, atelyemi, fabrikamı, bütik işmi yapacaksın yoksa makineyi alıp allh ne verdiyse rekabete girip sektöre baskı yapmaya mı çalışacaksınız, bütçe ne vs. vs. Bence önce makine almayacaksanız bile iyi bi satış danışmanı ile sohbet edin hangi segmentte bi makine alacağınızın sınırlarını belirleyip ondan sora forumda araştırmaya başlayın. Çünki ben mimaki derim adam vutek der bir gelir HP der Ben ciddi bi mimakici olarak hiç birine bu makine işini görmez diyemem kimse de diyemez ama önemli olan hangisi sana uygun olanı konicalar rağbette diye gider alırsın 85 dolarlık fahiş fiyatlı boyaya mecbur kalırsın baskın mimakiden pahalıya gelir iş yapamazsın. Gider Vutek alırsın ayda bastıgın iş hacmi 100 metrekaredir makine kullanılmadığından çöp olur kötü dersin dediğim gibi önce sen ticaretini söyle sonra hertürlü yardımcı oluruz

canx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm arkadaşlar ben pehanton 181 ULA ALDIM cok menunum iyikide almışım bu makinayı dx 5 kafa cok güzell süper baskı yapio arkadaşlar makina alacak arkadaşlarada tavsiye ederim.