Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dizi afişi

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önceden yapmış olduğum bi afiş çalışması.
paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum. sevgiler..
postermahsersu9.jpg
[/IMG]

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Size ufak bir tavsiye vereyim fotoğrafları dekupe ederken mesela kıyafetleri, yüzü, ve saçları ayrı ayrı seçerek ayrı ayrı feather ler vererek dekupe edin. İnsanların yüzündeki yumuşaklık oranını iyi ayarlıyamamışsınız. Biraz daha dikkatli olursanız daha olumlu bir görsel hazırlıyabilirsiniz. Mahşer yazısı fontundan dolayı tam okunaklı değil ayrıca bu şekilde basılı medya ürünü olarak düşünülürse hüsrana uğrayabilirsiniz. Ofset baskı yapılacak ise bu görsel, mahşer yazısının renginde biraz değişiklik biraz kontrast ve birazda belirgin yapmanız yazıyı biraz daha öne çıkaracaktır...

Saygılarımla.

dOLunAy`

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Very Good. emeğine sağLik..

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence çok sade arkaya daha çarpıcı göze görelen bişe olsa daha ii olur.bi afişe bakma süresi 9 saniyedir.yazılar mesela ama yinede ii olmuş.ellerine sağlık

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için. Mahşer yazısı yapımcı şirket bize hazırlatıp getirtmiş bende beğenmedim ama müdahale edemedim ısrarla o olsun dediler.

reine

🌱Yeni Üye🌱
ben begendim.. guzel ve sade olmus...tebrikler

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet yazı çok itici. "mahser" yazısının altındaki "Türkiyenin ilk gerçek zamanlı dizisi" bölümünde tırnaklı karakter kullanman uyumsuzluğu iyice perçinlemiş bence, çok zayıf kalmış...

Frankfurt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Karkterlerin yüz ifadeleri daha ön plana cikabilirdi. Konsept olarak ve afis yerlesim ve orantilari oldukca ideal...

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma olarak görselliği güzel. çalışmalarınızda başarılar dileirmi

acar07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kişilerin yerleşim şekline bakarsak gayet ideal bir yerleşim fakat bana mahşer yazısı biraz itici geldi ama onada yapacak bişey yokmuş firma istemiş

elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş