Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

DKS kemer logo ve kartvisit çalışması

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
dkskemer.jpg

çalışmakta olduğum firmanın yan kuruluşu için yapmış olduğun logo ve kartvizit çalışmasıdır umarım beğenirsiniz...

Son düzenleme:

Benzer konular

öFg

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo güzel ama arkaplanda kullandığınız renk pek uygun olmamış. Daha açık renkler denemelisiniz diye düşünüyorum. Elinize sağlık

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logo güzel ama arkaplanda kullandığınız renk pek uygun olmamış. Daha açık renkler denemelisiniz diye düşünüyorum. Elinize sağlık

daha açık bir mavi ile tasarımı yapmıştım rengin koyu kaldığının bende farkındayım ancak renk tercihini patronumuz yaptı lacivert olsun istedi bunda karar kıldı onun için yapabileceğim birşey yoktu onun dışında kritik gelmedi zaten baskıdanda iyi bir sonuç gelirse sıkıntımız olmaz diye düşünüyorum teşekkürler...

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logoda ki mantık güzel ama kartvizitteki arka plan gereksiz logoyu da kapatmış.. Onun Yerine yine mavinin tonlarında düz bir arka plan daha mantıklı olur diye düşünüyorum.. Emeğinize Saygılar :)

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logoda ki mantık güzel ama kartvizitteki arka plan gereksiz logoyu da kapatmış.. Onun Yerine yine mavinin tonlarında düz bir arka plan daha mantıklı olur diye düşünüyorum.. Emeğinize Saygılar :)

not düştüm ama görmemiş olabilirsiniz o arka plandakiler sadece lak renk değil

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
yaptığınız çalışmanın logosu daha belirgin olmalı ayrıca, açılımda logodaki kemer ve D aynı betimlemesini kullanmanız işi basitleştirmiş birde tutup zemindede kullanmanız çalışma kalitesini çok aşağılara indirmiş.... :( amacım sizi kırmak değil sadece çalışmaya kendimce bir yorum yapmaktır.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
Görmemişim ama lak'da abartı değil mi ? :)

bende sadelikten yana olmama rağmen elimden birşey gelmedi istenileni yapmak biraz mecburi oldu

yaptığınız çalışmanın logosu daha belirgin olmalı ayrıca, açılımda logodaki kemer ve D aynı betimlemesini kullanmanız işi basitleştirmiş birde tutup zemindede kullanmanız çalışma kalitesini çok aşağılara indirmiş.... :( amacım sizi kırmak değil sadece çalışmaya kendimce bir yorum yapmaktır.

fikirleriniz için teşekkürler hem renk hem hemde lak için benim yapabileceğim birşey olmadı istek dolayısı ile yapmış bulundum logo ise tercih meselesi acele edilmese daha iyisi mutlaka çıkardı ama onun için çok zaman tanımadılar tekrar teşekkürler...

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logo çalışman gayet başarılı olmuş emeğine sağlık..

sezenber

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arka fon kalabalıkmı sanki ama emeğine sağlık logo harika anca bukadar olurdu

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
arka fon kalabalıkmı sanki ama emeğine sağlık logo harika anca bukadar olurdu

teşekkürler fonda sadece lak görünecek o bölümde ayrı bir renk yok onun için pek katılmıyorum bu görüşe ama bakalım elime gelince sonucu göreceğiz...